Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska H&M
Väska H&M - 89 Väska H&M - 90 Väska H&M - 91 Väska H&M - 92

Väska H&M

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: H&M
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Liten axelremsväska i jeanstyg. Endast använd fåtal gånger.

Elise Zetterman
Elise Zetterman
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska från H&M - Använd några få gånger, bra skick och ren.
Fin väska från H&M - Hej, jag säljer en fin väska från H&M jag säljer den pågrund av att den inte kommer till användning.
Väska från H&M - En trendig väska som inte passar min stil och använt mindre än 5 gånger.
H&M väska - Väska från H&M som inte kommer till användning. Endast använd ett fåtal gånger så den är i nyskick.
H&M Väska - Används bara 3 gånger. I mycket bra skick.
H&M väska - Säljer min H&m väska som är sparsamt använd utan defekter. Köptes för 299kr säljer för 219kr! 🩷
Beige väska från H&M - Superfin och användbar grå/beige väska från H&M. Är väldigt rymlig trots att den inte alls upplevs som stor. 🌸 Använd fåtal gånger, i fint skick. Har ett litet märke som knappt syns på nära håll (se närbilden).  Nypris ca 300 kr.
VÄSKA FRÅN H&M!! - Fin väska från H&M, Använd fåtal gånger. Ganska nytt skick!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Väska  - Väska med kedja
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Väska  - Helt ny
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité