Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fin svart väska  - Säljer denna tiamo likande väska 🖤 Har köpt den från plick så osäker vart exakt den är ifrån 🖤inga synliga defekter va jag kan hitta 🥰
Svart väska - Svart söt liten väska
Svart väska - Ca 15x 20 Axelband kommer med och är enkelt att fästa
Svart väska  - Svart väska 50kr
Svart väska  - Aldrig använt, köpt från sellpy! 💕💕
Svart väska
Svart väska - 89 Svart väska - 90 Svart väska - 91

Svart väska

Storlek: MINI
Kategori: Väskor

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart väska i skimrigt tyg. Den är mjuk och liknar en Stella McCartney. Nästan helt oanvänd, så i väldigt bra skick!

Emma
Emma
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mysig tröja - En assnygg bomullströja som är jättemjuk och skön! Den är klarblå och det är en 3/4 ärm. Det finns inga noppror. Jag skulle säga den passar lika bra som S som M. Ordinariepris: 400 kr.
Zarajeans - Ett par assnygga jeans från zara som är slutsålda. De är gråa med pärlor längst kanten och längst ner är det fina fransar. De passar till vad som helst 🥰🥰
Dunväst - En marinblå/svart dunväst från Mango. Den är nästintill oanvänd med fickor på båda sidorna samt en guldig dragkedja. Perfekt till hösten! Jag har oftast st S eller M och den passar mig perfekt.
Grå sweatshirt  - En väldigt mjuk grå sweatshirt som man kan ha till mycket och passar extremt bra nu till hösten.
Skinnkjol - En fin skinnkjol (inte äkta) i väldigt fint skick! Det finns en guldig dragskedja där bak. Den är jättefin till ett par strumpbyxor nu i vinter när du ska vara fin, t ex jul, nyår eller fest!
Ragdoll tröja - En fin Ragdoll tröja med slits nertill och små fina detaljer i ”tyget”. Längs armarna är det vita ränder. Så skön! Nypris: 1299kr
Mjukisbyxor  - Ett par vinröda mjukisbyxor från Ragdoll LA med fickor på sidan. Så coola och unika! Nypris: 1569kr.
Zara klänning - En fin zaraklänning som inte finns längre! Den är i leopard liknande mönster med fina volanger. Passar bra närsomhelst under året!
Stickad tröja - Jag säljer en jättefin stickad tröja. Den är lång i armarna vilket jag tycker är fint och jättemjuk. Tröjan passar till väldigt mycket och är knallrosa💕
Oversized hoodie - En oversized grå hoodie i otroligt mjukt material med Harvard loggan på.
Liknande annonser
Visa alla