Alla kategorier > Mode > Väskor
 Thomas Wylde
 Thomas Wylde - 0  Thomas Wylde - 1

Thomas Wylde

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Orange
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Cool orange kuvertväska i skinn från Thomas Wylde med en blingad dödskalle-detalj framtill och metallplatta med logga på baksidan. Väskan har dragkedja och en edgy vibe som sticker ut i mängden. Nypris 8000 mitt pris 1700 billigare vid snabb affär

Ella
Ella
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange kuvertväska från Thomas Wylde - Snygg orange kuvertväska från Thomas Wylde i skinn med coolt dödskalle-detalj framtill och metallplatta med logga på baksidan. Väskan har dragkedja och ett mönstrat innerfoder med svarta och vita skelett. Perfekt för dig som gillar edgy stil och unika accessoarer.
Thomas Wylde väska - Säljer denna Thomas Wylde väska. Väskan har däremot lite defekter som är att tex kedjan är lite rostig och att en del av lädret har fallit av från väskan. Kontakta för mer info och fler bilder!
Limited edition Thomas Sabo väska - Limited Edition, finns endast få stycken i världen! Perfekt sommarväska för varma dagar på stranden! Mått: 47cm bred, 25cm lång och 15cm djup
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Mönstrad datorväska - Säljer datorväska ❣️ Syr de själv samt necessärer bland annat, gör anpassade storlekar!! Priset varierar beroende på storlek!! 🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.