Alla kategorier / Mode / Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart axelväska med nitar och dragkedjor - Köp via instabox!! Cool svart axelväska i mocka med bred axelrem dekorerad med silvriga nitar. Väskan har flera fack med grova dragkedjor i silver och en mjuk, lite puffig form. Perfekt för dig som vill ha en edgy accessoar till din outfit.
Svart axelväska med nitar och dragkedja - fin y2k handväska med nitar . kommer inte ihåg vart den är köpt!
Svart axelväska med nitar och dragkedjor - Cool svart axelväska i mocka med två framfickor och silvriga dragkedjor. Axelremmen är dekorerad med nitar för en edgy vibe. Perfekt storlek för mobilen, plånboken och lite till. Snygg och praktisk för dig som gillar streetstyle.
Svart axelväska med nitar - Snygg svart axelväska i skinn med coola nitar på framsidan. Väskan har en justerbar axelrem och dragkedja upptill. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Svart axelväska med nitar - Snygg svart axelväska dekorerad med silverfärgade nitar. Väskan har en dragkedja upptill och en justerbar axelrem
Svart axelväska med nitar - Snygg svart axelväska med coola nitar och snörningsdetaljer. köpt på sellpy och har aldrig används👍🏼💕
Svart axelväska med nitar - Snygg svart axelväska i glansigt material med coola nitar och dragkedjedetaljer
Svart axelväska med nitar - Säljer en supercool svart axelväska med silverfärgade nitar på framsidan. Väskan är perfekt för att ge din outfit en edgy touch. Den har en lång rem så du kan bära den bekvämt över axeln. Passar perfekt till både vardag och fest!
Svart axelväska med nitar och dragkedjor
Svart axelväska med nitar och dragkedjor - 0 Svart axelväska med nitar och dragkedjor - 1 Svart axelväska med nitar och dragkedjor - 2

Svart axelväska med nitar och dragkedjor

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: noella
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool svart axelväska med bred axelrem dekorerad med silvriga nitar. Väskan har två stora framfickor med dragkedjor och en större dragkedja upptill. Materialet känns som mocka och detaljerna i silver ger en edgy vibe.

clarisbanaris💗
clarisbanaris💗
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Champagnefärgad axelväska från Sensai - Superfin axelväska i champagnefärgad satin från Sensai. Väskan har en unik rynkad axelrem och stilren, mjuk form. Perfekt för dig som gillar en elegant och trendig look. Enkel att matcha med olika outfits och ger en lyxig känsla.
Beige hoodie med dragkedja - Säljer en stilren beige hoodie med dragkedja framtill och huva. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och en mjuk insida. Perfekt för dig som gillar en enkel och clean look. Passar till jeans eller mjukisbyxor.
Ljusrosa hoodie med dragkedja - Säljer en ljusrosa hoodie med dragkedja och huva. Tröjan har en croppad passform och stora fickor framtill. Perfekt för dig som gillar en chill och söt stil. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Blå jeanskjol med fickor - Säljer en klassisk blå jeanskjol i kort modell med fem fickor och bälteshällor. Kjolen har en rak passform och stängs med knapp och dragkedja framtill. Perfekt att matcha med sneakers eller boots för en avslappnad look.
Levi's High Rise Shorty Shorts - Säljer ett par klassiska ljusblå high rise jeansshorts från Levi's. Modellen heter Shorty Short och har fem fickor, bälteshällor och en grön knapp framtill. Snygg Levi's-detalj bak med röd etikett och grönt märke. Perfekta till sommaren!
Beige puffärm blus från Zara - Säljer en beige blus från Zara med puffiga korta ärmar och ett strukturerat, quiltat tyg. Blusen har rund halsringning och en loose passform som ger en avslappnad vibe. Perfekt till både jeans och kjol för en trendig look.
Svarta high waist shorts från H&M - Säljer ett par svarta high waist shorts från H&M. Klassisk femficksmodell med uppvikta benslut och knapp- samt dragkedjestängning. Perfekta till sommaren och lätta att matcha med allt. Materialet är mjuk bomull med lite stretch.
Vit puffärm blus från Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot med puffiga korta ärmar och vågig struktur i tyget. Blusen har en luftig passform och en lätt rynkad effekt som ger en romantisk vibe. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look.
Blå jeansshorts med rå kant - Säljer ett par ljusblå jeansshorts från Gina med låg midja, dubbla knappar och dragkedja. Shortsen har slitna detaljer, råa kanter och klassiska fickor både fram och bak. Perfekta för sommardagar och ger en avslappnad vibe.
Liknande annonser
Visa alla