Alla kategorier > Mode > Väskor
Svart axelväska från Tiamo
Svart axelväska från Tiamo - 0 Svart axelväska från Tiamo - 1 Svart axelväska från Tiamo - 2

Svart axelväska från Tiamo

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Bra skick

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med snygga kedjedetaljer längs kanterna. Väskan har ett lock med magnetknapp och innerfack med dragkedja. Perfekt för att bära det viktigaste med stil. Den har rost på knapparna och kanske lite på kedjan men inget som man märker långt ifrån 🥰

Aura💘🐆
Aura💘🐆
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart axelväska med kedjedetaljer Tiamo - Snygg svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grova silvriga kedjor längs kanterna och som handtag. Väskan har dragkedja både på utsidan och insidan, perfekt för att hålla koll på dina grejer. Stilren och edgy design som lyfter vilken outfit som helst. Säljer för att den inte kommer till användning. Liten defekt därför så lågt pris.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Cool svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverfärgad kedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har dragkedjefack både inuti och på baksidan samt magnetlås.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Cool svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverkedja som axelrem och runt kanterna. Väskan har ett fack med dragkedja på baksidan och flera innerfack. Perfekt storlek för mobilen och det viktigaste. Snygg detalj med kedjorna som ger en edgy vibe.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Snygg svart axelväska från Tiamo i fejkskinn med grova silverfärgade kedjor som axelband. Väskan har dragkedja på utsidan och detaljerad kant med flätad söm. Perfekt storlek för att få plats med allt du behöver och ger en cool vibe till din outfit.
Svart axelväska från Tiamo med kedja - Säljer en svart axelväska från Tiamo i skinnimitation med grov silverfärgad kedja som axelband och detaljer runt kanterna. Väskan har dragkedja både på insidan och utsidan samt magnetknäppning. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en cool vibe.
Svart axelväska med kedja från Tiamo - Svart axelväska från Tiamo. Väskan har ett rymligt huvudfack, innerficka med dragkedja och en ytterficka med dragkedja.
Svart axelväska från tiamo  - Säljer denna tiamo väska då den inte kommer till användning längre
Svart axelväska med kedjedetaljer från Tiamo - Säljer nu min Snygga svart axelväska i skinn från Tiamo då den inte kommer till användning något mer. Den är väl använd men ändå i fint och bra  skick. Innertyget i väskan är helt och fräscht. Kedjan är fin dock finns det några delar som blivit missfärgade dock inget man tänker på så mycket.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Intressekoll väska ~ inspirerad - Kollar intresse på denna väska. I min mening är den i fin kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning finns så Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. skickar GÄRNA fler bilder innan köp. Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud. Buda om ni tänkt GENOMFÖRA köpet.
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Svart grå By Malene Birger väska - Stor och rymlig väska från By Malene Birger i svart med grått rutmönster. Perfekt nu till skolstart, inga defekter! Prick kan diskuteras!
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Svart handväska Zadig & Voltaire - Cool svart handväska från Zadig & Voltaire i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedjor. Väskan har både handtag och axelrem, samt dekorativa nitar längs kanterna. Perfekt för dig som vill ha en edgy och stilren accessoar.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Snygg svart axelväska från Yves Saint Laurent med guldigt YSL-emblem framtill. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Tillverkad i slätt skinn med minimalistisk design och gulddetaljer som ger en lyxig vibe 😊    1a bild lånad
Grön handväska från ATP Atelier - Stilren grön handväska från ATP Atelier i den mindre storleken! Väskan har ett unikt lock med magnetlås och ett runt handtag samt axelrem. Perfekt för dig som gillar minimalistisk design och snygga detaljer. Väskan är rätt använd därav pris, dustbag tillkommer!❤️