Alla kategorier > Mode > Väskor
 axelrems väska
 axelrems väska - 0

axelrems väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg axelväska i klassiskt brunt monogrammönster. Väskan har en bred svart axelrem med detaljer i beige och guldiga metalldelar. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och trendig accessoar.

Miss.F
Miss.F
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Brun axelrems väska - Säljer denna fina väska som aldrig kommit till användning. Väskan är i mycket bra skick och kan användas som handväska samt axelremsväska.
Brun axelrem - Snygg och bred axelrem i mörkbrunt textilmaterial med präglad logga och detaljer i beige skinn. Remmen har guldfärgade metallspännen och är perfekt för att ge din väska en lyxig touch.
Axelrems väska  - Väska med nitar från zara. Använd fåtal gånge, passar bra till så många fina outfits.
Axelrem väska - Avtagbart axelrem som man kan sätta på en tråkig väska för en coolare detalj❤️Liknar Fendibanden!!!
Svart axelrems väska - Super söt väska från stradivarius som bara användes ett fåtal gånger! ❤️Pris kan diskuteras
Brun handväska med axelrem - Snygg brun handväska i skinn med en praktisk axelrem och ett elegant handtag. Väskan har en stilren design med ett lock och spänne framtill. Aldrig använd
Brun skinnväska med axelrem - Kollar intresset på denna vintage cognacs färgade väskan, skriv vad ni hade kunnat betala om ni är intresserade! från 60 talet, väldigt fin och i bra skick!
Andra annonser från Väskor
Visa alla
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Clutch  - Säljer denna fina clutch som är rosa och guld! Perfekt storlek och helt perfekt för alla lägen!!❤️❤️❤️
Väska  - Väska med kedja
Svart axelväska från Gucci - Säljer en svart axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster och silverfärgad dragkedja. Väskan har en justerbar axelrem i rött och blått samt en praktisk ytterficka med dragkedja. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig accessoar.
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Väska  - Helt ny
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.