Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska
Väska  - 0 Väska  - 1 Väska  - 2 Väska  - 3 Väska  - 4

Väska

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Super fin väska. Det tillkommer ett långt band till ❤️

Carolina
Carolina
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Väska - Svart cool väska med små metall kulor runt om jätte snygg med rem till
väska - säljer mina superfina väska som liknar bottega väskan, skulle säga att de är identiska💗 supersuperbra skick och inga defekter alls, köpt för 1000❤️
Väska - Fint skick förutom att den e lite lös på sidan där bandet sitter (se bild) priser kan diskuteras
Väska  - Går att ha både som handväska och crossbody
Väska  - Säljer denna väska som tyvärr inte kommit till användning, i bra skick!!!
väska - säljer nu denna då den inte kommer till användning. inga skavanker på den!💕
Svart väska! - Super najs svart väska med detaljer, köpt second hand så vet ej vart den är ifrån!🥰
Svart väska  - Köpt second hand🎀Knappt använd men de defekter på sista bilden 🩷Dm vid intresse/frågor!🩷
Andra annonser från Väskor
Visa alla
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Svart handväska i skinn med dragkedja - Snygg svart handväska i skinn med silverfärgade detaljer och dragkedja upptill. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem som kan fästas med karbinhakar. Perfekt för dig som vill ha en stilren och praktisk väska till vardagen.
Louis Vuitton Neverfull GM - Louis Vuitton Neverfull GM 🤎Har tecken på användning i den inre sidan på handtagen, annars i superfint skick. Köpt för 12.000 men säljer för billigare då kvittot försvann i flytten
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
 Alma handväska -  Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dubbla handtag och en hängande tag. Tillverkad i canvas med detaljer i mörkbrunt skinn. Perfekt för dig som vill ha en ikonisk och stilren accessoar.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Väska  - Väska köpt på en marknad för 300kr. Den har en stor blå fläck på insidan men inget som syns på utsidan därför biligt pris
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.