Alla kategorier > Mode > Väskor
Väska från Shein
Väska från Shein - 89 Väska från Shein - 90 Väska från Shein - 91

Väska från Shein

Storlek: 0
Kategori: Väskor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mönstrad väska från Shein. Oanvänd är i bra skick och har en lång axelrem.

Merve
Merve
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Shein väska - En jätte söt väska från SHEIN💞 har aldrig blivit använd och pappret i väskan är fortfarande kvar. Den är beige med ett band som går att ta av. Köpt för 66kr. Köparen står för frakten, va inte rädd för att skriva om du har någon fråga💞
Väska från Shein🌸 - Väska från Shein, säljes pga ingen användning🤍
Shein väska 100kr - Helt ny söt väska från shein har aldrig använt till och med lappen kvar⭐️
Väska Shein - Använd 2 gånger, fint skick
Shein väska - Vit väska från shein, 40+ frakt
SHEIN väska - Små skador inuti då jag har haft den ett tag men inga större skador!
Väska från SHEIN  - SHEIN väska ny
Väska från Shein - Söt väska från shein😍
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Liten clutch-väska - Handgjord liten clutch-väska.  Du får själv välja mönster antingen blommigt, bubbligt eller rakt. Sen får fam även välja färg själv.💘 Måttet på väskan är 15x15cm på breddeb och 13 cm hög.
Väska  - Väska med kedja
2026 trendig väska i mockaimitation  - Helt ny och oanvänd I en fin mörkbrun mockaimitation med guldiga detaljer. Två sidofickor och en liten innerficka  Storlek: Small Bredd: 30 cm  Går att hämta upp i Göteborg.
Vintage grå axelväska med bältdetalj - Snygg grå axelväska i syntetmaterial med coola bältdetaljer och silvriga nitar. Väskan har en böjd form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som gillar en edgy stil och vill ha en unik accessoar till din outfit. Lite stilage men det är en självklarhet då väskan är vintage.
Louis Vuitton Speedy 30 - Säljer denna snygga Louis Vuitton speedy 30 väska! Väskan är i fint vintage skick! Lås medföljer ingen nyckel!
brun axelväska  - Säljer en brun axelväska  med klassiskt monogrammönster och guldfärgad kedja. Väskan är tillverkad med dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig ikon i garderoben.
Tjej väska - En fin svart tjej väska i färgen svart.
Väska  - Helt ny