Alla kategorier > Mode > Väskor
Vit axelväska med kedja
Vit axelväska med kedja - 0 Vit axelväska med kedja - 1 Vit axelväska med kedja - 2

Vit axelväska med kedja

Storlek: NO SIZE
Kategori: Väskor
Märke: Stradivarius
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

75 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg vit axelväska med stilren design och guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett elegant metallspänne framtill och är tillverkad i slätt skinnmaterial. Perfekt storlek för det viktigaste och passar till många olika outfits. Lite smutsig inuti men inget som stör.

Rens pens
Rens pens
(62)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit axelväska med kedja - Inte till användning mer 🌸
Vit axelväska med kedja - Snygg vit axelväska med en stilren design och kedjerem. Väskan har en elegant låsdetalj framtill och är perfekt för att ge en touch av stil till din outfit. Den har två fickor, ens med dragkedja och en utan.
Vit axelväska med kedja - Snygg vit axelväska med stilren design och strukturmönster. Väskan har ett handtag upptill och en lång silverfärgad kedjerem, samt ett lock med spetsig kant. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean look till outfiten.
Vit quiltad axelväska med kedja - Snygg vit axelväska med quiltat mönster och silverfärgad kedjerem. Väskan har ett klassiskt lock med vridspänne i metall och mjukt material. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig accessoar.
Vit quiltad axelväska med kedja - Säljer en stilren vit axelväska med quiltat mönster och guldfärgad kedja. Väskan har ett elegant spänne framtill och är perfekt för att lyfta din outfit. Rymmer det viktigaste och passar till många tillfällen.
Vit quiltad axelväska med kedja - Snygg vit axelväska med quiltad design och guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har ett rutmönster i sömmarna och stängs med magnetknapp. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en clean look till din outfit. Finns tyvärr några fläckar på den vilket syns på bilderna
Vit quiltad axelväska med kedja - Snygg vit axelväska med quiltad design och guldfärgad kedja. Väskan har en elegant låsdetalj framtill och är perfekt för att ge en stilren touch till din outfit. Tillverkad i syntetmaterial.
Vit axelväska från Aldo med kedja - Snygg vit axelväska från Aldo med geometriskt mönster, guldfärgad kedjedetalj och lås framtill. Väskan har justerbar axelrem och flera fack inuti för smart organisering. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren look med lyxiga detaljer.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
By Malene Birger Abigail väska  - Använd väldigt sparsamt, få gånger I utmärkt skick, väskan har inga slitage heller defekt, handtag är i perfekt skick dock det finns små vita sträckor på ena sidan och botten av väskan (både på utsidan) (se bild 6&7 ) och små fläckar på insidan (har inte försökt ta bort, bild 4) Mått: Höjd 33 x Längd 56 x Vidd 18 cm Nypris 3200 kr
Rosa axelväska från Valentino rockstud garavani - Säljer en snygg rosa axelväska från Valentino med guldiga nitar runt kanterna. Väskan har en stilren, rektangulär form och justerbar axelrem. Perfekt för dig som vill ha en trendig accessoar med lyxig känsla.
Mönstrad datorväska - Säljer datorväska ❣️ Syr de själv samt necessärer bland annat, gör anpassade storlekar!! Priset varierar beroende på storlek!! 🥰
Väska ophidia  - Mycket bra skick, försiktigt använd
söt blå väska - aldrig använt
Svart Louis Vuitton keepall väska - Louis Vuitton Keepall Monogram Bandouliere resväska i svart skinn med klassiskt monogrammönster över hela väskan. Väskan har både handtag och axelrem, samt dubbla dragkedjor med Louis Vuitton-logga. Perfekt storlek för weekendresor och riktigt snygg design.
Intressekoll väska ~ inspirerad - Intressekoll väska. I min mening är den i fin kvalite och stabil. Den är använd, tecken på användning finns så Se ALLA bilder, då jag ej tar några returer på denna så va noggrann. skickar GÄRNA fler bilder innan köp. Mått: L: 30 - H: 25 (ca) Skambud undanbedes, tack.  Irrelevanta frågor kommer ej besvaras.  Liten extra gåva vid varje köp 💫 priset är satt till 800:- men vid Seriöst intresse är jag öppen för bud. Buda om ni tänkt GENOMFÖRA köpet. Priset talar för sig själv.
Zadig Voltaire väska - Helt ny, kom gärna med prisförslag