Alla kategorier > Mode > Väskor
Blå axelväska
Blå axelväska - 89 Blå axelväska - 90

Blå axelväska

Storlek: ingen speciell
Kategori: Väskor
Färg: Blå

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer min turkos/blåa väska har aldrig använt den och den är super fin nu till sommaren💗 köparen står för frakt 💗 Säljer även en likadan i en ljus lila färg💗

Linea Simic
Linea Simic
(23)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå axelväska  - Söt blå axelväska, använd ett fåtal gånger. Inga defekter.
Blå axelväska  - Fin blå axelväska från Gina tricot säljer då den inte kommer till användning
Blå axelväska  - Söt blå axelväska med fint mönster.
Blå axelväska  - Snygg blå axelväska | pris kan diskuteras
Blå axelväska - Jättesöt blå axelväska från shein med kedjor som detaljer. Kommer aldrig till användning därför säljer jag den.
Blå axelväska  - Säljer en blå axelväska från  med ikoniskt mönster och justerbar rem. Väskan har silverfärgad detalj framtill och är tillverkad i skinn med  klassiska grafiska print. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktig statement piece.
Blå axelväska från FairField - Säljer en blå axelväska från FairField med broderad logga och tre röda stjärnor framtill. Väskan har flera fack, avtagbar axelrem och praktiska handtag. Tillverkad i slitstark polyester och perfekt för dig som gillar att ha ordning på dina grejer.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Ch@nel 25 väska - Helt ny! Stainless kedja
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Kurt geiger väska liten - Svart, snygg Kurt geiger väska i den lilla modellen.
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Svart handväska med dragkedja - 💕INTRESSEKOLL,SKRIV INNAN OM NI VILL KÖPA 💕på denna jätte snygga väskan från Gina tricot,den säljs inte längre och är använd fåtal gånger.
Korthållare - P korthållare med ask
söt blå väska - aldrig använt
intresse annons! - funderar på att sälja min såå fina väska från by malene birger🤎🤎den är använd få gånger så fortfarande i jättebra skick. köpt i butiken för runt 3000 kr. den är ca 32 cm hög och 56 cm bred! om ni skulle vara intresserade av att köpa den, skicka ett meddelande med hur mycket ni kan tänka er att betala ❣️❣️