Alla kategorier > Mode > Väskor
Färgglad väska
Färgglad väska - 89 Färgglad väska - 90 Färgglad väska - 91

Färgglad väska

Storlek:
Kategori: Väskor

125 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

!!Intressekoll!! En färgglad och mönster rik väska, som är aldrig använd. Hör av er om ni vill ha fler bilder eller har några frågor🩷

Frida Jönsson
Frida Jönsson
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Färgglad väska - Färgglad väska som aldrig är använd, köpt i Spanien men kommer inte ihåg vad butiken hette. Den har paljetter på sig⭐️
Färgglad mönstrad väska - Säljer en mellan och rymlig väska med ett unikt och färgglatt mönster i blått, rosa, brunt och gult. Väskan har en praktisk dragkedja och en justerbar axelrem för bekväm användning. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen.
Färgglad väska - En läderväska med detaljer. Köpt secondhand. Den rymmer många saker och tyvärr är den lite sliten innuti men inget märkvärdigt.
Färgglad väska - Stor rymlig väska med flera fack. Fint skicka och unik look.
Färgglad necessär från Clinique - En liten och smidig necessär från Clinique med swirlmönster i grönt, rosa, lila, orange och vitt. Väskan har en gul dragkedja och insida i neon-gult tyg. Perfekt för smink eller småprylar i väskan.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
ÄKTA Balenciaga grön handväska i skinn - Cool grön handväska från Balenciaga i mjukt skinn med snygga detaljer som guldiga dragkedjor, nitar och spännen. Väskan har både handtag och axelrem, spegel! Skriv om du har fler frågor! Jättebra skick både utanpå och inuti❤️
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶