Alla kategorier > Mode > Väskor
Axelremsväska
Axelremsväska - 89 Axelremsväska - 90

Axelremsväska

Storlek: 0
Kategori: Väskor
Märke: Mango

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin väska från mango som går att använda som crossbody väska men kan även bara hängas över axeln med kedjan💕💕

Jolineelovsson
Jolineelovsson
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Axelremsväska - Svart väska i nyskick, aldrig använd av mig och reglerbart axelband, inte så stor men får plats med det nödvändiga tex mobil, nycklar, plånbok o laddare
Axelremsväska - Från H&M, lite repig på metallen fram annars väldigt bra skick❤️
AXELREMSVÄSKA - Nätt axelremsväska från H&M
Axelremsväska  - En liten axelremsväska som är helt ny och oanvänd. Tillkommer band  Finns även i beige
Axelremsväska - En gullig axelremsväska i svart fuskläder. Knappt använd och i typ nyskick. Ungefär 30 cm bredd och 20 cm höjd.
Axelremsväska  - Kommer inte till användning. Band medföljer
Axelremsväska  - Superfin axelremsväska
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
clutch - superfin somrig ”strand” clutch/väska! minns tyvärr ej var den är köpt men går nog att kolla upp. pris går att diskutera och har rabatter vid köp av bundles 💓
Vintage Coach Bag - Coach väska köpt utomlands i en vintage butik. Supersnygg!!
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto