Alla kategorier > Mode > Väskor
Shoppingväska
Shoppingväska  - 89

Shoppingväska

Storlek: -
Kategori: Väskor
Färg: Svart

125 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fint skick! Endast använd 1 gång.

Rebe
Rebe
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Randig shoppingväska - Säljer en superfin randig shoppingväska i svart och vit. Den har ett rymligt inre med dragkedja för säker förvaring. Perfekt för en dag på stan eller som en stilren vardagsväska. Handtagen är bekväma och gör den lätt att bära. 🖤🤍
Svart shoppingväska  - Stor och stilren svart shoppingväska med två handtag och en axelrem. Väskan har en enkel design med lätt struktur i materialet och guldfärgade detaljer vid handtagen. Perfekt för dig som gillar minimalistisk look och vill ha plats för allt. Ny köpt men säljer den då jag har en till!
Transparent shoppingväska från Glitter - Stor och rymlig transparent shoppingväska från Glitter med svarta handtag och kanter. Perfekt för att visa upp dina grejer och lätt att matcha med olika outfits. Tillverkad i syntetmaterial med stilren, fyrkantig form och långa axelband. Aldrig använd!!!
Svart shoppingväska med tryck - Snygg svart shoppingväska med ett coolt tryck av tre personer i färgglada jackor. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Väskan har två handtag och är gjord i ett slitstarkt material.
Svart shoppingväska från KA YO - Säljer en svart shoppingväska från KA YO med vita tryckta bokstäver och text på framsidan. Väskan har två handtag och är rymlig, perfekt för att bära med sig till vardags eller när du handlar.
Svart shoppingväska Mickey Mouse - Stor svart shoppingväska från Disney med ett stort vitt tryck av Mickey Mouse ansikte på framsidan. Väskan har långa handtag och är gjord i syntetmaterial, perfekt för att bära allt du behöver. Snygg och lekfull design som sticker ut.
Svart shoppingväska i skinn - Stilren svart shoppingväska i skinn med raka linjer och dubbla handtag. Väskan har magnetlås i guld och är rymlig med enkel design, perfekt för att bära med sig allt man behöver. Snygga sömmar och klassisk look som funkar till många outfits.
Svart shoppingväska med orange detaljer - Cool svart shoppingväska med starka orange handtag och ett orange band runt väskan. Väskan är tillverkad i slitstark polyester och har en enkel, boxig form som rymmer mycket. Perfekt för att bära med sig allt man behöver under dagen. Väskan är ett återbruk av en gammal stativväska så den kan ha lite skavanker. Den är 33 cm bred och ca 30 cm hög. Ca 10 cm i botten.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Louis vuitton väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton axelväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och beigea detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och avtagbar axelrem. Perfekt storlek för det viktigaste och superenkel att matcha till olika outfits. Måtten är 16 x 10 x 7.5 cm.🫶