Alla kategorier > Mode > Väskor
Grön axelväska
Grön axelväska - 89 Grön axelväska - 90

Grön axelväska

Storlek: Liten
Kategori: Väskor
Märke: Zara
Färg: Grön

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Trendig axelväska från Zara som använts ett fåtal gånger✨

Rebecca & Sanna
Rebecca & Sanna
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön axelväska med kedja - Snygg grön axelväska i croco-mönstrad syntet med chunky guldfärgad kedja som axelrem. Väskan har dragkedja upptill och en stilren, avlång form som ger en trendig vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med färg och coola detaljer.💕💕💕😃😃
Grön axelväska med kedjedetalj - Cool grön axelväska i syntetmaterial med silverfärgade nitar och kedja. Väskan har justerbart axelband med metallringar och dragkedja upptill. Snygga sömdetaljer på framsidan ger extra edge. Perfekt storlek för det viktigaste och en riktigt trendig look.
Grön axelväska med nitar - Snygg grön axelväska med silverfärgade nitar och kedjerem. Perfekt storlek och passform🌟
Grön axelväska med nitar - Snygg grön axelväska med justerbar axelrem och nitar som detaljer, från Zara! Perfekt för att ge din outfit en edgy touch. Väskan har en praktisk storlek för vardagsbruk.
Grön axelväska med kedjedetaljer - Zara - Snygg grön axelväska med en unik flätad design och stora guldfärgade kedjor som axelrem. Väskan har en stilren look och är perfekt för att ge din outfit en färgklick. Den är tillverkad i konstskinn och har en praktisk storlek för dina dagliga behov.  L 21, H15, botten 21×5cm
Grön quiltad axelväska från Zara - Snygg grön axelväska från Zara med quiltat mönster och en rejäl kedja i guld. Perfekt för att ge din outfit en färgklick. Väskan har en stilren design och är lätt att matcha med olika stilar.
Grön quiltad axelväska från Zara - Snygg grön axelväska från Zara med quiltat mönster och grov kedja i antikguld. Väskan är tillverkad i skinnimitation och har ett stilrent lock. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgklick och coola detaljer.
Andra annonser från Väskor
Visa alla
Svart axelväska från Yves Saint Laurent - Säljer en svart axelväska från Yves Saint Laurent med glansig finish och ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har justerbart axelband och är tillverkad i skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och ger en lyxig vibe till din outfit.
Duffle bag - Använd duffle bag, sjukt bra skick, dm vid frågor, otrolig kvalité
By Malene Birger väska - Säljer nu min Malene Birger väska då den inte kommer till användning! Finns defekter i handtagen vilket är väldigt vanligt på just dessa men annars inga skavanker!🖤
Guess handväska vintage  - Så snygg liten guess handväska. Fint skick. Mått ca  20x10cm. Köp sker via köp nu, jag postar inom 24h. Kvar tills markerad såld
Gucci brun axelväska  - Säljer en snygg axelväska från Gucci med klassiskt GG-mönster i beige och brunt. Väskan har detaljer i brunt skinn, guldfärgad logga och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste och kommer med originalpåse och tags.
Louis Vuitton Speedy Monogram väska - Säljer en klassisk Louis Vuitton Speedy handväska i brunt monogrammönster med beigea handtag och detaljer. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och ett rymligt huvudfack med innerficka. Perfekt för dig som gillar lyxiga accessoarer.
Beige handväska från Stella McCartney - Trendig beige handväska från Stella McCartney med kedjedetaljer i guld och rund logotypbricka. Väskan har en mjuk struktur och kedjehandtag som ger en cool och modern look. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit👏👏💓🥰🥰🥰
Svart YSL handväska  - Hjälper min mamma sälja sin väska. Väldigt fint skick inga defekter. Kommer såklart med kvitto