Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Bälten & Skärp
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rutig skärp från Burberry med guldspänne - Säljer ett snyggt skärp från Burberry med klassiskt rutigt mönster i beige, svart och rött. Skärpet har ett exklusivt guldigt spänne med Burberry-logga och är tillverkat i skinn. Perfekt för att lyfta din outfit.
svart skärp med guldfärgat H-spänne - Snyggt svart skärp  med ett ikoniskt H-format spänne i guldfärg. Skärpet har vita kontrastsömmar och är tillverkat i skinn, vilket ger en lyxig känsla och stilren look.
Svart skärp från BOSS med metallspänne - Stilrent svart skärp från BOSS med ett stort metallspänne där loggan är tydligt ingraverad. Skärpet har en klassisk design och är tillverkat i skinn, perfekt för att lyfta din outfit med en exklusiv touch.
Svart skärp  - Snyggt svart skärp med präglad monogramdesign och spänne. Bältet är gjort i skinn och har en stilren look som passar till många outfits. Perfekt accessoar för dig som gillar exklusiva detaljer.
Svart skärp med guldspänne  -  Skärpet är tillverkat i skinn och har en elegant och tidlös design som lyfter vilken outfit som helst.
Svart skärp med en plånbok - Exklusivt svart skärp med ikoniskt H-formad metallspänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med lyxig känsla. Man kan köpa allt på bilden eller bara bältet eller bara plånboken, då är det bara att höra av sig så läser vi de!
Svart och brunt bälte med guldspänne - Snyggt bälte från Ralph Lauren med ett stort guldspänne som har RL-loggan. Bältet är vändbart med en sida i svart och den andra i brunt, vilket gör det mångsidigt för olika outfits.
Svart läder skärp - Snyggt svart skärp från med klassiskt monogrammönster och L -spänne. Skärpet är gjort i skinn och har en stilren look som passar till många outfits. Levereras med originalpåse och box.
Svart skärp med guldspänne från Hermès
Svart skärp med guldspänne från Hermès - 0

Svart skärp med guldspänne från Hermès

Storlek: 105
Märke: Herme’s
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt svart bälte från Hermès med ett stort H-format spänne i guld. Bältet har vita kontrastsömmar längs kanterna och är gjort i slätt skinn. Perfekt accessoar för att lyfta vilken outfit som helst.

East shop
East shop
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
PRADA t-shirt - Säljer en Prada t-shirt för att kommer knappat till användning längre skick 7:10
SAIL RACING VÄST - Säljer min Sail racing väst i storlek M den är fin och fräsch till sommarn skick på den är 10/10 den är knappt använd
Nike träningstöja - Säljer en Nike träningströja riktigt fin och fräsch knappt använd skick 10:10
Beige kabelstickad tröja från Ralph Lauren - Säljer en stilren beige kabelstickad tröja från Ralph Lauren med dragkedja och ribbade detaljer vid krage, ärmslut och nederkant. Perfekt för kyligare dagar och ger en klassisk look. 🧥Passar M,L och XL
svart monogram bälte - Snyggt svart bälte med klassiskt monogrammönster och stor spänne i silver. Bältet är gjort i skinn med en slät insida i beige. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch.
Rutig bälte med svart spänne - Snyggt bälte från  med klassiskt rutigt mönster i beige och grått. Bältet har ett svart spänne och är gjort i präglat skinn. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en exklusiv touch.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Snygg svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, flera fickor med dragkedja och röd broderad logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt modern vibe.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och huva. Jackan har dragkedja framtill, två snedställda fickor med dragkedja och en ficka på ärmen med Moncler-logga. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Mörkblåa Golden goose ( bytes mot lanvins) - Snygga svarta sneakers från Golden Goose med ikonisk stjärndetalj på sidan. Skorna har grå mocka, vita sulor och grå skosnören. Märkets röda och vita GGDB-logga syns på plösen. Perfekta för dig som gillar streetstyle och unika detaljer.
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Klassisk grå hoodie från Polo Ralph Lauren med vit dragsko i huvan och mörkblå logga broderad på bröstet. Hoodien har känguruficka framtill, ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomullsblandning. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Liknande annonser
Visa alla