Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Bälten & Skärp
Svart bälte louis vuittonn
Svart bälte louis vuittonn - 0 Svart bälte louis vuittonn - 1 Svart bälte louis vuittonn - 2 Svart bälte louis vuittonn - 3 Svart bälte louis vuittonn - 4

Svart bälte louis vuittonn

Storlek: 115cm
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

322 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snyggt svart bälte i skinn med präglad logga framtill. Bältet har en klassisk design och är täckt med skyddsplast. Insidan är brun och utsidan har en diskret struktur. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit.

MKFICO
MKFICO
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lacoste Mörkgrått mönstrat tracksuit-set - Säljer ett mörkgrått tracksuit-set med jacka och byxor. Setet har ett rutigt mönster, vita ränder längs ärmar och ben samt vita dragkedjor och snören. Både jackan och byxorna har en liten grön logga på bröstet och höften.
Svarta Air Jordan 4 sneakers - Säljer ett par helsvarta Air Jordan 4 sneakers med klassisk Jumpman-logga på plösen. Skorna har meshdetaljer på sidorna och tåboxen, samt robusta snören och en chunky sula. Materialet är en mix av mocka och textil för en cool streetlook.
Svart dunjacka från The North Face - Säljer en svart dunjacka från The North Face med klassisk boxig passform och hög krage. Jackan har två stora fickor framtill, dragkedja och diskret logga på bröstet. Perfekt för kalla vinterdagar och riktigt skön att bära.
Svart t-shirt från Prada - Säljer en svart t-shirt från Prada med klassisk passform och rund hals. På bröstet sitter en liten trekantig Prada-logga i rött och vitt. Perfekt för dig som gillar stilrena och exklusiva plagg.
Vit Stone Island t-shirt med emblem - Vit t-shirt från Stone Island med stort broderat emblem på bröstet och klassisk logga på ärmen. T-shirten har rund hals och korta ärmar, perfekt för en clean och stilren look.
Barcelona Neymar Jr matchtröja vinröd - Säljer en vinröd FC Barcelona matchtröja från Nike med Neymar Jr och nummer 11 på ryggen. Tröjan har orange detaljer längs sidorna, klubbmärke på bröstet och Rakuten som sponsor framtill. Tillverkad i Dri-FIT material för bästa komfort.
Svart shoppingväska från Giorgio Armani - Snygg svart shoppingväska från Giorgio Armani med justerbart band och dragkedja. Väskan har ett diskret mönster med logotypen tryckt över hela ytan och på axelremmen. Tillverkad i slitstarkt material som ger en modern och stilren look.
Buberry bucket hat i beige och svart - Säljer en trendig bucket hat med klassiskt rutigt mönster i beige, svart, vitt och röda detaljer. Hatten har mjuk form och är tillverkad i bomull, perfekt för att lyfta din outfit med en streetstyle-vibe.
Liknande annonser
Visa alla