Alla kategorier > Skönhet
Sensai- skönhet/smink
Sensai- skönhet/smink - 89 Sensai- skönhet/smink - 90 Sensai- skönhet/smink - 91

Sensai- skönhet/smink

Storlek: 10ML
Kategori: Skönhet

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Nu hade jag tänkt att sälja min inplastade och helt oöppnade Sensai Mascara Lash Volumiser 38 C Mascara , 10 ML, black, då jag har en exakt likadan redan. Ordinarepriset; 385kr och jag säljer den för 170kr

Enkelt och smidigt!✨
Enkelt och smidigt!✨
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ögonskuggspalett från Sensai - Elegant ögonskuggspalett från Sensai med tre nyanser och en eyeliner. Perfekt för att skapa både subtila och dramatiska looker. Kompakt och stilren förpackning, idealisk för sminkväskan. Pris kan diskuteras!
Smink skönhet beauty paket  - Roligt paket med olika saker  Inte allt är kvar på bilderna men mycket är kvar ska göra lite överaskning i den
Sensai glowing base  - Säljer denna oanvända glowing base ifrån sensai, obruten förpackning.  Kan diskutera pris vid snabbaffär.
Rosa läppstift från Sensai - Elegant rosa läppstift från Sensai med en lyxig guldig hylsa och svart lock. Perfekt för en sofistikerad look. Har använt lite mindre än halva men gillar inte färgen skriv vid mer frågor.
Smink - Seljer den Brow power sminket då jag har svarta ögonbryn och inte bruna sminka ögon brynen . Den är alldrig använt helt ny färg brun frakt till komer  Pris går att diskuter
Smink  - Isadora blush färge Warg nude
Smink - Highlighters, blush, bronser, glittrigt läppbalsam, ögonskuggor, liquid bronser och blush, nya sminkborstar, ögonpenna. De flesta är oanvända eller endast testade. Går att köpa seperat, kontakta mig för pris💕💕
Smink - Säljer hickaps honey glow priming moisturizer. Aldrig använd💕 ordinariepris 299
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
ISADORA Blush Stick rosa - Krämigt rouge i stickformat från ISADORA i en snygg rosa nyans. Perfekt för kinder, läppar och ögon. Enkel att applicera och smidig att ta med i väskan tack vare den kompakta cylindriska förpackningen i plast.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Mini rare beauty blush - Mini blush från Rare Beauty i nyansen Happy. Färgen är en fräsch rosa ton som ger kinderna ett naturligt glow. Innehåller 3,2 ml och är enkel att applicera med applikator. Knappt använd alls!
Caia blush stick  - Caia blush stick i färgen cupcake glaze. Sticket är uppskruvat till max, mängd enligt bild
Dior Backstage Rosy Glow Pink - Dior Backstage Rosy Glow i färgen Pink. Säljes eftersom den ej kommer till användning längre 🩷
Gulliga Press on naglar 🎀  - Super söta handgjorda press on naglar i kort mandel form. Du får med allt du behöver för att sätta på dem🩷 om du inte behöver kit för att sätta på dem kontakta mig så får du 5kr billigare
Glow Recipe Watermelon Glow Toner Mini - Glow Recipe Watermelon Glow PHA + BHA Pore-Tight Toner i ministorlek, 40 ml. Tonern kommer i en rosa, vågformad plastflaska med skruvlock och har en söt förpackning med vattenmelonmotiv. Perfekt för återfuktning och förfining av porer.