Alla kategorier > Skönhet
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
INGLOT ögonskugga 🧡💄 - INGLOT ögonskugga i färgen 605, använd enstaka gång bara.
Foundation  - En foundation i färgen 350 använd 1 gång
Foundation - Power plush longwear foundation från Kylie Cosmetics i färgen 3W, ljus med varm underton🤍Produkten är endast testad en gång!
foundation - kicks egna märke i färg 15N. endast testad då det va helt fel nyans för mig
Foundation - Blurring Second-Skin Matte Foundation från Anastasia Beverly Hills i färgen 3N. Ny och obruten förpackning.
Foundation  - Säljer dessa jag fått, endast testat men var inte min färg💕Ge pris förslag
Foundation  - Oöppnad Fit Me foundation från Maybelline i förgen 105.
Foundation  - Uv Oil Free foundation med Spf 12. Plastet är kvar då den är helt oanvänd. Har en likadan som jag gillar men behöver inte två därför säljer jag denna🌸
INGLOT foundations.
INGLOT foundations.  - 89 INGLOT foundations.  - 90

INGLOT foundations.

Storlek: 111
Kategori: Skönhet

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Half full INGLOT foundations. Good condition, medium to full coverage, price is for both tubes

Jax
Jax
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skönhet
Visa alla
Dior fyrfärgad ögonskuggspalett -  Ögonskuggspalett med fyra nyanser. Har använt den några gånger.
CAIA That Dewy Look Setting Spray - Ljusbeige, frostad flaska med CAIA-logga. Setting sprayen 'That Dewy Look' ger en fräsch och återfuktad finish till din makeup. Innehåller 200 ml och har en stilren, minimalistisk design. Perfekt för dig som vill ha glow och långvarigt resultat.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
nagelprodukter - Säljer ett stort paket med  gel nagelprodukter. Vissa grejer som t.ex tipparna är öppnade/provade men det mesta är helt nytt. Många produkter kommer från shein men det finns vissa andra varumärken där i. Det är massa nagel penslar t.ex prickpennor. Också en borr med tillbehör. UV lampan är i mycket bra skick. Har glömt att fota lite grejer så det är mer än vad som visas på bilderna. Kan kanske gå ner lite i pris vid snabbt köp. Skriv gärna om man har några frågor❤️🫶🏼
CAIA krämrouge i rosa dosa - Säljer en CAIA krämrouge i en ljusrosa fyrkantig dosa med spegel. Rougen har en mjuk, krämig formula och kommer i en varm rosaton. Dosan är kompakt och lätt att ta med i väskan. Perfekt för dig som gillar ett naturligt glow och enkel applicering.OBS den har gått sönder och kan hoppa ut.
Lumene Invisible Illumination Liquid Blush - Flytande rouge från Lumene i en fräsch persikorosa nyans. Kommer i en liten glasflaska med pipett för enkel applicering. Perfekt för att ge kinderna en naturlig glow och fräsch färg. Snygg minimalistisk design med frostat glas och vit kork.
Dyson Airwrap i.d. Bluetooth (Jasper Plum) - Ny Dyson Airwrap i.d. i färgen Jasper Plum. Oanvänd och i perfekt skick, levereras i originalförpackning.   Kvitto finns!
Smink - Helt ny foundation och concealer💓 concealer 15kr