Alla kategorier > Skönhet
caia highlighter
caia highlighter - 89

caia highlighter

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

180 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Endast testad på handen

e.mrk
e.mrk
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
highlighter från CAIA - Säljer en highlighter från CAIA.
CAIA Highlighter  - Säljer en CAIA highlighter i färgen Cannes. Kommer i en snygg, guldig kompakt dosa med spegel. Ger en glowig, champagneguldig finish och har en silkeslen formula som smälter in i huden. Perfekt för att framhäva kindben, näsrygg och amorbåge.
Highlighter från caia  - Helt oanvänd
Liquid highlighter från caia  - Helt oanvänd
Caia liquid highlighter  - Säljer min caia highlighter i färgen bronzed beach då jag köpte den i fel färg! Endast testad nån enstaka gång💗nypris = 325 kr, mitt pris = 170 kr + frakt💗
Oöppnad Liquid highlighter från Caia - Säljer denna oöppnad liquid highlightern från Caia eftersom att jag fick 2 st i födelsedagspresent. Den är i färgen ”pearl swirl”. Bilden där jag har på mig den är från min öppnade. Nypris är 325kr, och jag säljer den för 225kr
CAIA Dewy Stick highlighter - CAIAs dewy look highlighter stick- Dew It Yourself.  Enkel att applicera direkt på huden för en fräsch glow. Perfekt att ha med i väskan för touch-ups. Helt oanvänd, ordinarie pris 279kr. 💕
CAIA That Dewy Look highlighter - Säljer en CAIA That Dewy Look eye gloss i snygg rosa förpackning. Perfekt för att få den där fräscha glowiga finishen.
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Glow Monkey Setting Spray från Hickap - Glow Monkey Setting Spray från Hickap är en ansiktsmist i en genomskinlig rosa plastflaska med silvrig spraypump. Ger en strålande finish och passar alla hudtyper. 100% vegansk formula som fräschar upp och fixerar makeupen.
Caia necessär  - Använd 1 gång hel och ren dragkedjan funkar som den ska
Caia face palette - Säljer den oanvända caia face palette i SASSY den är helt oanvänd och köpt för 550kr
CAIA Dewy Drops Serum Foundation 20C - Foundation från CAIA i nyansen 20C. Dewy Drops Serum Foundation ger en naturligt daggig finish och innehåller vitamin E och glycerin för återfuktning. Kommer i en frostad glasflaska med pump och silverfärgat lock. Innehåller 30 ml. Andvänd ett par gånger
YSL rosa puderrouge i lyxig dosa - Lyxigt puderrouge från Yves Saint Laurent i en rund dosa med quiltad, ljusrosa läderlook och ikoniska YSL-loggan i metall. Rouget har en mjuk, kall rosa ton och pressat YSL-mönster. Perfekt för dig som vill ha en elegant touch i sminkväskan.
CAIA Face Palette Classy - Säljer en CAIA Face Palette i färgen Classy. Paletten innehåller fyra olika nyanser för ansikte: blush, bronzer och highlighter i varma, naturliga toner. Kommer i en fyrkantig brun förpackning med spegel i locket. Perfekt för att skapa en fräsch look.
Xerjoff Erba Pura parfym - Ny - Lyxig parfym från Xerjoff i modellen Erba Pura. Flaskan är turkosblå med gulddetaljer och har en unik, elegant form. Kommer i en färgstark och exklusiv förpackning med geometriskt mönster. Perfekt för dig som gillar exklusiva dofter.