Alla kategorier > Skönhet
CAIA Soft Focus Powder Chocolate
CAIA Soft Focus Powder Chocolate - 0 CAIA Soft Focus Powder Chocolate - 1 CAIA Soft Focus Powder Chocolate - 2

CAIA Soft Focus Powder Chocolate

Storlek: Medium
Kategori: Skönhet
Märke: Caia
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

275 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett helt nytt oanvänt CAIA Soft Focus Powder i nyansen Chocolate. Kommer i en snygg, spegelblank fyrkantig dosa med spegel i locket. Perfekt för att ge ansiktet en jämn och matt finish. Pudret har en varm brun ton. Säljs för 275 kr !

Åsa Karlsson
Åsa Karlsson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
CAIA Chocolate Glow Powder - Lös setting powder från CAIA i nyansen Chocolate Glow. Funkar som bronzer också
Caia soft focus powder - Säljer detta puder i translucent, helt oanvänt och obruten förpackning🤍🤍
CAIA Soft Focus Powder Translucent - Säljer ett CAIA Soft Focus Powder i färgen Translucent. Kommer i en snygg, silvrig fyrkantig dosa med spegel. Perfekt för att matta ner huden och ge en soft blur-effekt. Innehåller 10g och är lätt att ta med i väskan.
CAIA Soft Focus Powder Translucent - Säljer ett CAIA Soft Focus Powder i färgen Translucent.
CAIA Powder Puff - Säljer en powder puff från caias julkalender 2025. Produkten är endast öppnad och inte använd eller testad!
CAIA Soft Melt Bronzing Balm San José - Bronzer från CAIA i färgen San José. Kommer i en rund, transparent plastförpackning med lock. Konsistensen är krämig och färgen är en varm, mediumbrun ton som ger en naturlig solkysst look. Perfekt för contouring eller för att ge ansiktet extra glow. Endast testad 2 gånger, fel färg för mig tyvärr.
Caia soft locks leave in conditioner - Leave in conditioner soft locks från Caia som inte går att köpa på hemsidan utan kommer från deras kalender. Självklart oöppnad och perfekt återfuktare till lockigt hår
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
CAIA Soft Focus Powder Translucent - Säljer ett CAIA Soft Focus Powder i färgen Translucent.
CAIA highlighter i guldig ton - Säljer en CAIA highlighter i en lyxig, guldig metallisk dosa med spegel. Pudret har en skimrande champagnefärg och är pressat i ett snyggt cirkelmönster. Perfekt för att ge glow till ansiktet och highlighta kindbenen. Köpt av en tjej på Plick för 200kr med frakt! Säljs då jag inte riktigt tyckte om highlightern på just mig och har endast använt den ca 2-3 gånger efter säljaren. Sista bild är lånad av tjejen jag köpte highlighter från!🥰Pris kan diskuteras! (Tar ej emot bud under 150kr)
Mac Ögonskuggspallet  - Mac Ögonskuggspallet
Ögonskuggspallet  - La girl
Lumene skin tint - Säljer en skin tint från Lumene. En skin tint är som hudvård och foundation i ett. Endast använd tre gånger.
Till ögonbryns och ögonfransfärgning - Helt ny