Alla kategorier > Skönhet
Caia palette
Caia palette - 89

Caia palette

Storlek: NO SIZE
Kategori: Skönhet
Märke: Caia

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd på grund av inte den va min färg

Haley
Haley
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Caia palett - Helt ny Caia palett. Flirty duo palett
CAIA duo-palett  - Snygg sminkpalett från CAIA. Finns ej att köpa längre
Face Palette från CAIA - Säljer en Face Palette från CAIA med fyra nyanser: contour, blush, bronzer och highlighter. Perfekt för att skapa en naturlig look med en touch av färg och lyster. Paletten är i en stilren förpackning och passar för ljus till medium hudton. Endast testad
CAIA palett - Fint skick, två skuggor testade
Caia palett - Helt ny Caia palett, 100kr, säljer billigt pga flyttar snart så måste bli av med snabbt💗
Caia classy palett - Blush och highlighter orörd. Contour testas. Bronzer använd
Caia classy palett - Blush och highlighter orörd. Contour testas. Bronzer använd
Caia classy palett - Blush och highlighter orörd. Contour testas. Bronzer använd
Andra annonser från Skönhet
Visa alla
Caia concealer - Säljer en helt oanvänd Caia concealer i originalförpackning. Färgen är 2N. Nypris 245 kr
Grå mössa - Grå mössa som passar alla och är helt ny
CAIA glow highlighter - Säljer en CAIA Highlighter i färgen Sydney.
Baccarat Rouge 540 Parfym - Ny - Lyxig parfym från Maison Francis Kurkdjian, Baccarat Rouge 540. Flaskan är röd med guldfärgad etikett och lock. Kommer i elegant röd förpackning med tillhörande booklet. En ikonisk doft med exklusiv känsla.
Mascaraborstar från Tiger - Dessa mascaraborstar är helt oanvända och har bara legat i en låda ett tag nu<3 (det va 4 från början men jag tog en^^
Clinique ögonskugga - Oanvänd, tyvärr är orginal borsten borta, men den skoggborsten som är med är helt ny! Nypris ca 250kr
INGLOT ögonskugga 🧡💄 - INGLOT ögonskugga i färgen 605, använd enstaka gång bara.