Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Svart linne
Svart linne  - 89 Svart linne  - 90

Svart linne

Storlek: 170
Kategori: Blusar

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

-Svart linne med silvriga detaljer -Helt och rent -Inte mycket använt -Storlek 170 -Frakt priset varierar beroende på om man vill ha det spårbart eller inte 💌📦

Ida schubert
Ida schubert
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart linne - Super fin svart blus/linne till sommaren ☀️🌸 inte använd så mycket.
Svart linne - Bredare nedtill och tajt vid brösten❤️
Svart linne - Bra skick, aldrig använd.
Svart linne - Ett svart linne som inte har några defekter❤️ skriv för mer bilder/info☺️
Söt svart linne - Den är i bra skick och har bara använts runt 3 gånger
Grått linne och svart linne - Inga hål ,bra skick,nästan helt nya, inga fläckar, båda e storlet xs
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ljusrosa blus med broderade detaljer (ny med prislapp) - Söt ljusrosa blus med broderade blommor och knappstängning framtill. Blusen har långärmade puffärmar och vågig kant nedtill. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som ger en romantisk känsla.