Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Linne från 2000’s
Linne från 2000’s  - 89 Linne från 2000’s  - 90

Linne från 2000’s

Storlek: S
Kategori: Blusar

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett gammalt linne i bra skick från gammla tider.

karina
karina
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
zara linne (s)  - supersöt linne i stockholmstil från Zara 🥰 jag elskar det ser supersöt med jeans ❣️jag har inte använt den, bara köpt den ❤️
Linne - Blått linne med anpassningsbara knytband, super gulligt och fin färg !🩵
H&M linne, storlek S - Fint sommarlinne, använt typ en gång!
Blått linne - Snyggt blått linne💕Perfekt för en somrig dag💕från mango💕
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Vit broderad blus med puffärm - TRYCK INTE PÅ KÖP NU!! Intressekoll först. Romantisk vit blus med broderade blommor, v-ringad spetskant och klädda knappar framtill. Blusen har långa puffärmar och är tillverkad i ett tunt, lätt tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för en trendig och feminin look. Har en liten sminkfläck på bilden, men inget som syns.
Vit omlottblus med knyt från Zara - Snygg vit omlottblus från Zara med knyt framtill. Blusen har korta ärmar och djup v-ringning.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Vit smockad blus från Nelly - Trendig vit blus med smockad front och volang nertill. Blusen har långärmade puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look.