Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Skjorta/blus
Skjorta/blus - 89

Skjorta/blus

Storlek: 40-42
Kategori: Blusar
Märke: Primark
Färg: Svart

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blus/skjorta helt ny köpt från primark

Vian
Vian
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus skjorta - Oanvänd från shein
Blus/skjorta - Blus med knappar. Finns knapp på ärmen så man kan vila upp ärmen.
Blus/skjorta - Blus/skjorta från hm med djup v ringning samt slits i ärmarna. Endast testad.
Svart blus/skjorta - En fin blus från Gina tricot i storlek xs. Den är endast testad och har prislappen kvar. Nypriset var 379kr och jag säljer den för 219.🖤
Blus/skjorta  - Säljer detta fina leopardmönstrade sovplagg i silke o sammet, knappt använd
Skjorta/blus  - Säljer denna blusen/skjortan som inte kommer till någon användning. Väldigt elegant och kan användas till olika festliga evenamng men även som en vardaglig outfit. 💕💕 passar både S och XS !
Skjorta/blus - Skitsnygg skjorta/blus från Vila. Mycket bra skick, materialet är lite lite genomskinligt💕
Fin blus/skjorta - En fin svart skjorta/blus aldrig använd
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus  - Såå fin vintage ljusrosa blus från odd molly💕
Rosa blus med rosett från zara - Jätte söt blus från zara med en rosett därbakom!!
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med puffärm och knappar - Jag säljer den populära och slutsålda Lindex blusen! Helt i ny skick !!💞 skriv vid frågor 💞