Alla kategorier > Blusar
Blus
Blus - 0 Blus - 1

Blus

Storlek: M
Kategori: Blusar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

140 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin tröja med rosetter, aldrig använd.

elinaj2000
elinaj2000
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus - As söt blus från Gina!!🩷
Blus - Jättefin blus/kofta med puffärmar, säljer då den inte kommer till användning❤️❤️
Jättefin blus  - Säljer denna jättefina blus ifrån gina tricot i st M men skulle säga att de passar st S också då jag har det. Säljer pågrund av ingen användning har inte ens använt den en gång. nypris är ca 350 och tänker att jag säljer för 250 pris kan även diskuteras
Blus - Blus från gina tricot, aldrig använd 🌸
Blus - Från Gina köptes för 199 säljs för 20kr för haft länge men används inte
Blus - Blus från Gina i strl L. Använd 2-3 gånger säljer för jag rensar ur garderoben.💗
Blus - Fin blus i nyskick
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.