Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Leopard blus
Leopard blus - 89 Leopard blus - 90

Leopard blus

Storlek: 158/164
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Beige

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd 2-3 gånger, i strl 158-164 men passar även xs

Alicia
Alicia
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard blus! - Fin leopard blus från Lindex, storlek 170! Knappast använd. 200kr!
Leopard blus - Aldrig använd
Leopard blus - Bra skick nästan aldrig använd!!! Sitter utmärkt på mig är ish 160 o ändvänder xs-s!bild på skriv till mig! Priset kan diskuteras.
Leopard blus  - Använd en gång, nyskick!💗💗
Leopard blus - Söt leopard blus från Gina tricot. Kommer inte till användning 💞
Leopard blus - Söt leopard blus, knappt använd.
Leopard blus - Säljer denna fina blusen från GinaTricot! Kommer aldrig till användning och därav säljer 💞
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Mörkblå broderad blus med volang - Supersöt mörkblå blus med broderade detaljer och volangkant längs kragen. Blusen har korta puffärmar och är gjord i ett lätt bomullstyg med hålbroderier som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit prickig blus med volang från Zara Stockholmsstil  - Supersöt vit blus från Zara med små prickar, volangkant nertill och dekorativa sömmar framtill. Blusen har v-ringning, långa ärmar i transparent tyg och fina volangdetaljer vid axlarna. Perfekt för en trendig och romantisk look. Den är inte kritvit utan mer benvit. Kanske aningen liten i storleken