Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blus/strandblus
Blus/strandblus - 89 Blus/strandblus - 90 Blus/strandblus - 91

Blus/strandblus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Cider
Färg: Vit

90 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Perfekt skick

e.mmasoli
e.mmasoli
(2)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Strand blus  - Blus som knyts ihop som en morgonrock. Perfekt att dra på till stranden. Tunt blommigt material som är riktigt bekvämt.
blus  - säljer denna så söta blusen med ett gulligt blått mönster!
Söt blus - Jättesöt blus som inte längre säljs. Har nästan en exakt likadan därför säljer jag denna. Storlek M men sitter fint på mig som har S.
Blus  - Topp från Gina tricot, endast använd en gång💕 har blivit för stor för mig men annars sitter den superfint!
Blus - Vit blus från NA-KD💕perfekt för finare tillfällen eller fest.
Blus  - Säljer min vita blus med volanger
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit smockad blus från Nelly - Trendig vit blus med smockad front och volang nertill. Blusen har långärmade puffärmar och knappar framtill. Tillverkad i ett lätt och luftigt tyg som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chic look.