Alla kategorier > Blusar
Långärmad tröja med snygga detaljer
Långärmad tröja med snygga detaljer - 89 Långärmad tröja med snygga detaljer - 90

Långärmad tröja med snygga detaljer

Storlek: 36
Kategori: Blusar
Färg: Svart

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg tröja med långa ärmar och fina detaljer. Inte använd jättemycket. Sitter taight i armarna men en lösare passform på kroppen.

Freija
Freija
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långärmad tröja med lite detaljer - Den är väldigt mysig i materialet jag har aldrig använt den (obs den är handlad second hand så lappen är trasig)
Svart långärmad blus med lite detaljer  - Snygg svart topp med v-ringning och långa ärmar. Från vero Moda. Använd två gånger
svart långärmad med detalj - denna bodyn som man knäpper nerifrån sitter som en smäck på kroppen, tveka inte på att höra av er vid intresse!!🥰
Långärmad tröja - En svart tajt långärmad snygg tröja, använt några gånger men är i bra skick, säljer då jag har väldigt många likadana🖤
Långärmad tröja - En svart långärmad tröja med lite ”skrynkling” på sidorna av tröjan, använd 2-3 gånger💗
långärmade tröjor  - två jätte söta lång ärmade tröjor med skrynkligt på sidan 💓kan säljas var för sig också
Långärmad tröja - Lite blankt nästan tränings material. Stretchig o sitter bra. Köpte den snabbt för behövde byta om på stan. Så haft den en gång. Men den ä snygg på dock inte på dockan. Tyvärr
Långärmad tröja - Säljer en svart långärmad tröja/blus med square neck från cider💞 helt oanvänd och  mycket stretchig
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Fin polka dot blus  - Perfekt till lite festligare tillfällen med går också att klä ner och ha till vardags.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.