Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Broderad tunika - Unik blå tunika med broderi. Lite lösa trådar här och där (bör därför inte tvättas alltför ofta). Sparsamt använd. Nypris 350kr.
Tunika/blus - Nyskick längre modell tunika/blus med bröstficka ,knappar och resår i midjan, dock står det ej strl men passar en som har 36-38. Den är blå/vit rutig. Se sista bilden. Katt finns I hemmet
Tunika / Blus - Tunika / blus blå med volanger mönstrad
Tunika/ blus - Den är i mått 140 9-10 år. Det är en blus/tunika. Den är från Lindex. Och är i väldigt bra skick!
Broderad blus - Blå blus som man kan ha som en coverup på stranden. Den är genomskinlig på ryggen men inte framsidan⭐️
Mesh blus - En jättefin mesh blus, se ut som ny!
mesh blus💞 - mesh blus med volanger i himmelblå/mint färg. strl 34 SÅ VACKER💞
Ljusblå blus med broderade detaljer - Superfin ljusblå blus från VILA, endast använd en gång! skriv för fler bilder 💕
Blus tunika broderad mesh y2k
Blus tunika broderad mesh y2k - 89 Blus tunika broderad mesh y2k - 90

Blus tunika broderad mesh y2k

Storlek: S
Kategori: Blusar

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna broderade tunikan (instoppad på bilden) från flash, lite åt det mer genomskinliga hållet. Storlek s men skulle säga att modellen är lite större. Frakt tillkommer, bara att skriva vid frågor!

Filippa
Filippa
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vintage Medaljong tyg - Säljer detta fantastiska tyget som inte kommer till användning. Vintage medaljongmönster. Frakt tillkommer, pris kan diskuteras!
Bälte - Säljer 3 st skärp, 45kr /st. Alla för 110 kr. Vissa har några slitningar men inget som märks vid användning, skickar gärna bild vid önskan. Frakt tillkommer
Kjol hibiskus  - Kjol med mönster av hibiskusblommor. Jättefint skick. Både dragkedja och justerbara snören. Står stl 164 men passar mig som vanligt vis har stl s (går att justera). Går att välja om den ska vara högre elr lägre i midjan.
Bruna rutiga byxor - Säljer ett par bruna rutiga byxor i normal passform som jag själv har sytt. Tyvärr har jag själv tröttnat på mönstret trots att passformen sitter perfekt! De är raka och långa. Passar mig som är stl w25 l32/34. De har en dragkedja bak och i bra skick!
Svart hoodie från Russell Athletic - Säljer en svart/grå hoodie från Russell Athletic i storlek medium. Den har en stor, orange och vit logga på framsidan och en klassisk känguruficka. Perfekt för en avslappnad stil eller träning. Huvan har dragsko för justering. Skön och bekväm för kyliga dagar.
Mönstrad t-shirt från Nanso - Säljer en superfin t-shirt från Nanso i storlek S. Den har ett unikt mönster med fåglar och blommor i brunt och vitt. Perfekt för både vardag och fest! Materialet känns mjukt och skönt mot huden. Passar perfekt till jeans eller kjol.
Brun croppad topp - Säljer en snygg brun croppad topp med korta ärmar från shein
Återbrukad tygpåse jeans med broderi - Unik shoppingväska i återbrukat jeansmaterial med ett vackert broderi av rosor och ett ljus på framsidan. Perfekt för att ge din outfit en personlig touch. Väskan har en praktisk ficka på baksidan och är rymlig nog för alla dina vardagsbehov. Köpt på en julmarknad för 280 kr.
Liknande annonser
Visa alla