Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Finish skön blus
Finish skön blus  - 89

Finish skön blus

Storlek: 146/152
Kategori: Blusar
Märke: Only
Färg: Svart

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart skön tröja med fina detaljer på ärmarna

Säljerbarnkläder
Säljerbarnkläder
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Skön vit blus - En skön och flowy blus från ONLY. Storleken står inte men passar XS-M :) För fler frågor skriv DM!
Skön blus från Esmara - En tunn skön blus med långa ärmar från Esmara. Bra skick.
Snygg skön blus - Snygg och skön blus används en enda gång rekommenderas starkt
Blus - Svart blus från Only. Storlek M men passar s och xs också beroende på hur man vill att den ska sitta. Jättefin, älskar men säljer för att jag inte använder den mer. Skriv om du har frågor. Inga defekter😊
Blus  - Säljer min Såå fina blus ifrån Only  Köpte för några månader sen men har inte kommit till andvändning  Storlek xs/34 Jag har ett linne under då den är i lite genomskinlig material ❤️
Grön skön blus - En blus från gina i storlek xs men passar s upp till m. Jag själv är i S/M och kommer i den utan problem. Den sitter skönt och bekvämt, blusen är i mycket bra skick.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Blus - Virala blusen från ginatricot. Storlek S, bara provad!
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.
Blus & other stories - Så snygg blus från & other stories med broderier, volanger, puffärmar och en off shoulder (om man vill, behöver oxå strykas)
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.