Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Svart långärmad blus från Vero Moda
Svart långärmad blus från Vero Moda  - 0

Svart långärmad blus från Vero Moda

Storlek: 36
Kategori: Blusar
Märke: VERO MODA
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin svart långarmad blus från Vero Moda som endast använd 1-2 gånger🙌🏼🌸🌸

Mira Johansson
Mira Johansson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart blus vero moda  - Sååå söt svart blus köpt på salt, märke Vero Moda. Kommer inte till användning. 🩷 Fri frakt!! 🩷🩷
Svart blus från Vero Moda - Jättefin svart blus från Vero Moda med mycket och fina detaljer i storlek S.
Svart blus från vero moda  - Superfin svart blus i lätt och luftig bomull med vackra broderade hålmönster. Perfekt både till vardags och fest! Kort ärm och rund halsringning. Blusen är även i stolek medium och används fåtal gånger❤️.
Svart blus från Vero Moda - Säljer en svart blus från Vero Moda med långa ärmar och smockade muddar vid ärmsluten. Blusen har en rak passform. Säljer för jag ej använder.
Vero Moda blus - Blush ifrån vero Moda. Använd ett par gånger
Vero Moda blus - Jättefin blus från Vero Moda i väldigt fint skick! Använd max 3 gånger och då sparsamt använd. Tveka inte på att höra av dig vid eventuella frågor💋Plagget kommer att tvättas innan leverans för att försäkra att det är så fint som möjligt till den nya ägaren!!
Vero moda blus - Svart blus från vero moda Storlek XS/S💕nypris 500kr.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Gul v-ringad blus med puffärmar - Trendig gul blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har knappar framtill, volang nedtill och långa puffärmar. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och modern look.