Alla kategorier > Blusar
Blommig blus
Blommig blus - 89 Blommig blus - 90

Blommig blus

Storlek: 34
Kategori: Blusar
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin volangblus men utsvängda armar. Inte min stil längre därav säljs den. Tröjan är i nyskick och har aldrig användts. Skulle säga att den är ganska stor i storleken, just nu har jag S i kläder men denna passar fortfarande mig jättebra storleksmässigt💞💞

Bella P
Bella P
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig blus - Blommig blus i stl 34.
Blommig blus - Jättefin blus med blommönster och knytdetalj. Skriv för fler bilder eller andra frågor. Pris går att diskutera 💕
Blommig Blus - Säljer mig blommiga blus från H&M som inte har kommit till någon användning. Blusen har används 2-3 gånger och har inga defekter. På baksidan är den smockad i mitten vilket gör att det är stretchigt.
Blommig blus - Välvårdad blommig blus med v-hals. Använder tyvärr aldrig. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Blommig blus - Vacker blus med vita blommor och svart bakgrund. Utsvängda ärmar, stängs vid bröstet med en liten knapp. Går in i midjan, kortare modell. Stolek: XS-S, använd men i bra skick. Kom med prisförslag 😊  Material: 100% Polyester.
Blus med blommor - Vringad topp
Blommig blus - Aldrig använt!! Jätte fin och bra material, fick den i present men den va för liten :(❤️
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Fin polka dot blus  - Perfekt till lite festligare tillfällen med går också att klä ner och ha till vardags.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.