Alla kategorier > Blusar
vit blus långärmad hm spets
vit blus långärmad hm spets  - 89 vit blus långärmad hm spets  - 90 vit blus långärmad hm spets  - 91

vit blus långärmad hm spets

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

vit långärmad blus från HM med spets❤️❤️

anniegrindange
anniegrindange
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blus från hm - En vit blus med v-ringning, gjord av silke liknande material passar perfekt för en fin middag. Men går också att styla till en vardags look perfekt för skolan.💞
Vit Blus från HM - Säljer den här söta blusen från HM, (tyvärr inte strykt på bilden) har använt den ett fåtal gånger. Den har resår i midjan vid ryggen, knyts med rosett därfram. Den är V-ringad men går inte särskillt långt ner. Köpt för 150 tror jag. Perfekt till sommaren!
Vit blus ifrån hm - Vit blus ifrån hm i storlek S
Vit blus från HM - Vit blus från HM, strl s. Superfin och helt ny med prislapp kvar. Nypris som 499kr
Långärmad blus med spets - Så fin sommarblus, nästan aldrig använd, köpt secondhand
Populär vit blus från HM - Säljer denna vita populära blusen från HM som inte säljs längre. Den är strl S, och passar någon som vanligtvis bär S. Den har inga defekter så som fläckar eller hål. Behövs strykas. Har endast haft på mig den 2-3 gånger, säljer då den inte riktigt är min stil. Originalpris:249. Skriv om du har några frågor!💗
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Svart blus  - Svart blus med fransar från Gina 🌟Knappt använd!!