Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa blus från hm - Säljer en rosa blus med volanger från HM i storlek xs använd fåtal gånger
Hm blus - Jätte fin blus från hm
Hm blus - Hm blus
Super gulligt blus Hm - Super gullig ljusrosa blus från Hm💕den är i storlek 164 men passar perfekt på mig om vanligtvis har S/M💕har en liten smink fläck på sig men som troligtvis går bort i tvätten💕
Blus från HM - En jättefin röd/rosa blus från HM. Storlek 34.
Hm blus
Hm blus - 0 Hm blus - 1

Hm blus

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Den populära och slutsålda blusen från hm💕

Matilda
Matilda
(87)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa blus från hm - Säljer en rosa blus med volanger från HM i storlek xs använd fåtal gånger
Hm blus - Jätte fin blus från hm
Hm blus - Hm blus
Super gulligt blus Hm - Super gullig ljusrosa blus från Hm💕den är i storlek 164 men passar perfekt på mig om vanligtvis har S/M💕har en liten smink fläck på sig men som troligtvis går bort i tvätten💕
Blus från HM - En jättefin röd/rosa blus från HM. Storlek 34.
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Trendig GinaTricot blus🤍 - Helt ny oanvänd blus från GinaTricot🤍🤍🤍 Storlek S. Skriv om ni har några frågor🤍💕
Blommig volangblus från Zara  - Superfin blus i ett rosa/lila/grönt blommigt mönster med volangdetaljer och knyt framtill. . Blusen har långa och vida ärmar och ett luftigt tunt, lätt transparent tyg, perfekt för sommaren.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd