Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Svart asymmetrisk topp från H&M
Svart asymmetrisk topp från H&M - 0 Svart asymmetrisk topp från H&M - 1 Svart asymmetrisk topp från H&M - 2

Svart asymmetrisk topp från H&M

Storlek: XL
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

25 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart långärmad topp från H&M i storlek XL med snygg asymmetrisk halsringning. Passar som en M. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna plagg med en twist.

Nellie Johansson
Nellie Johansson
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå/beige träningsbyxor från ICANIWILL - Säljer ett par grå/beigefärgade sömlösa träningsbyxor från ICANIWILL. De har hög midja och ribbade detaljer längs benen och midjan. Perfekta för träning och riktigt sköna att ha på sig. Snygg logga framtill. Är aldrig använda men har tyvärr inte orginalförpackningen kvar.
Svart pufferjacka från Filippa K - Säljer en svart pufferjacka från Filippa K i storlek L. Jackan har lång ärm, dragkedja framtill och klassisk ståkrage. Perfekt för kyligare dagar och enkel att matcha med olika outfits. Oanvänd.
Svart omlottopp från SHEIN - Säljer en svart omlottopp från SHEIN i storlek M. Toppen har långa ärmar och en snygg v-ringning framtill. Perfekt att styla med både jeans och kjol. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm passform.
Beige ribbad topp från SHEIN - Säljer en beige ribbad topp från SHEIN med lång ärm och fyrkantig ringning. Toppen har en tight passform och är tillverkad i en mjuk viskosblandning med lite stretch. Perfekt att styla till olika outfits!
Gråa bootcut jeans från Gina Tricot - Snygga grå jeans från Gina med bootcut-modell och hög midja. Klassisk femficksdesign, dragkedja och knapp framtill. Jeansen har en cool, lite tvättad look och är tillverkade i mjukt denimtyg som sitter skönt hela dagen. Jeansen är uppsydda i anklarna med symaskin.
Svarta mjukisbyxor med resårmidja - Svarta mjukisbyxor med elastisk midja och en bakficka. Byxorna är raka i modellen och tillverkade i mjukt bomullstyg, perfekta för chill dagar eller när du vill vara bekväm. Enkla att matcha med hoodies eller t-shirts.
Svarta AC/DC mjukisbyxor - Köpta på emp shop. Ordinarie pris 469 så tycker personligen att detta är ett väldigt generöst pris. Dem har varit använda några väldigt få gånger och är väl omhändertagna med inga defekter 🙂 Funkar för både tjejer och killar!
Marmor croppad långärmad topp - Säljer en marmor långärmad topp. Den är croppad och har snygg snörning på sidorna för att justera passformen. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar en trendig och bekväm stil.
Liknande annonser
Visa alla