Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Leopard blus med puffärm
Leopard blus med puffärm - 0 Leopard blus med puffärm - 1 Leopard blus med puffärm - 2 Leopard blus med puffärm - 3

Leopard blus med puffärm

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: Asos
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Använd få gånger, bra skick!

Nellie
Nellie
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopard blus - Säljer denna fina blusen från GinaTricot! Kommer aldrig till användning och därav säljer 💞
Leopard blus - Aldrig använd
Leopard blus - Endast använd 2 gånger, köpt i barcelona. Perfekt nu till våren💗
Leopard Blus  - Säljer denna snygga leopard blus som jag aldrig använt. Den är i storlek XS men passar också som S. Den är trendig och därmed slutsåld, och den passar till allting, skit snygg! Säljer eftersom att jag har 2 st. Pris kan diskuteras. Materialet är skönt och rätt så luftigt nu inför sommaren. Nypris: 299kr tror jag.
Leopard blus med knyt - En fin blus där man knyter ihop den med tre separata rosetter på framsidan. Den är i leopard och endast använd max 4 ggr. 🐆 Har resår i ärmarna och de är inte fullt långa. Passar xs men också s och m. Hör av dig med frågor!
Blommig blus med puffärmar - Supersöt blommig blus med puffärmar från HM💕💕 köpt för 200 och aldrig använd. Pris kan diskuteras!🩷
Leopard blus - Säljer den här jätte fina leopard blusen i storlek S skulle säga att den sitter som en M ungefär, vet inte vart den är ifrån då jag har fått den i present. 🎁 fint skick och aldrig använd
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Svart blus med volangärmar - Stilren svart blus med breda volangärmar och smockad midja som ger en snygg siluett. Blusen har rund halsringning och är tillverkad i ett lätt, luftigt tyg som ger en skön känsla. Perfekt för att lyfta din outfit med en trendig touch. Säljer för jag köpte på plick å den passade int💞💞
volangblus - no brand/size/material indicated  bought second hand, never worn by me, has some very slight discoloration by the armpits but not noticeable when you wear it
Svart Cardigan med knappar  - Jätte fin v ringad tröja. Och den är som helt ny
blus gina - säljer den här populära blusen ifrån gina med ballongärmar i storlek S, aldrig använd och prislappen är kvar💕
Vit blus med broderade detaljer - Snygg vit blus med broderade mönster och knappar framtill. Blusen har lång ärm med lätt puff och resår vid ärmslut samt ståkrage. Tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en romantisk känsla.
Gul v-ringad blus med puffärmar - Trendig gul blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har knappar framtill, volang nedtill och långa puffärmar. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och modern look.
Intimismi tröja - Mörk grön intimismi tröja i storlek S, använd max 3 gånger