Alla kategorier > Blusar
Blus
Blus - 89 Blus - 90 Blus - 91

Blus

Storlek: 38
Kategori: Blusar
Märke: Lindex
Färg: Lila

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mönstrad, genomskinlig blus i härliga färger. Andvänt skick och är i fint skick.

Sofie Söderman
Sofie Söderman
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus - Fin och skön blus från Lindex i storlek M! Bra skick. Köparen står för frakten men kan även mötas upp i Uppsala, Knivsta eller Sigtuna. Tveka inte att fråga mig om något!
blus  - så otroligt fin!! aldrig använd
Blus - Barn tröja perfekt för sommar eller våren bara materialet också från Lindex
Fin blus  - Storlek 152
Blommig blus - Blommig blus i storlek xs från Lindex, använt få gånger, 120kr
Blus - Jättesöt och helt oanvänd v- ringad blus med knyt på sidan. Skulle säga att den passar xs-m beroende på hur man vill att den ska sitta💕
Blus - Lila blus från zara, storlek s
blus - så fin blommig blus i storlek 42, men tycker den är mer som en S. köp flera plagg i bundles för ett billigare pris!❤️
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.