Alla kategorier > Blusar
Claire rose X Nakd set
Claire rose X Nakd set - 89

Claire rose X Nakd set

Storlek: S/M
Kategori: Blusar
Märke: NA-KD
Färg: Oliv

12345 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

SÖKER detta set!!

Elin Lundin
Elin Lundin
(18)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Nakd x HOSS - Aldrig använd
Moa Mattsson x nakd - Finaste blusen från Moa Mattsons kollektion med nakd. Aldrig använd med prislappen kvar. Storlek 42 men passar även mindre storlek beroende på hur man vill att den ska sitta
Afj X nakd - Grön klänning som jag sytt om till en topp från afj
Hanna schönbergs x nakd - Läder topp one shoulder
Rosa topp från Nakd - Väldigt fin rosa topp från Nakd💗 använt en kväll så i väldigt bra skick. Köpt för 219kr
Hanna schönberg x nakd - Superfin skjorta/blus med öppen rygg, slutsåld på hemsidan
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Svart blus  - Svart blus med fransar från Gina 🌟Knappt använd!!
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.
Vit broderad blus med puffärm - Säljer denna trendiga Superfina vit blusen från gina tricot som är slutsåld, storlek m helt ny med prislapp kvar liten i storleken skulle jag säga . Blusen har broderade blommor och hålmönster. Blusen har långärmade puffärmar, knappar framtill och en söt vågig kant vid halsringningen.