Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Odd Molly blus
Odd Molly blus - 0 Odd Molly blus - 1

Odd Molly blus

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Blus

MegLillys
MegLillys
(24)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus från Odd Molly  - Jättesöt blus från odd Molly 💞💞💞
Odd Molly blus - Skit snygg beige Odd Molly blus.
Odd Molly broderad blus - Snygg cremefärgad blus från odd molly. Den är dekorerad med mörkbruna broderier längs nederkant och ärmslut. Blusen har spetsdetaljer och knytning vid halsen samt en broderad fågel på ena ärmen. Tillverkad i ett tunt, luftigt material och har lång ärm. Jag vet inte exakt vad det är för storlek men jag har srl xs och den sitter lite löst så jag rekommenderar den till dig som har runt S eller M
Söt blus från Odd Molly - Så himla söt blus från odd molly som tyvärr aldrig kommer till användning. Så fint mönster och väldigt bra skick.
Odd Molly blus - Säljer denna super blus från odd Molly. Den har lite hål i sig men inget man tänker på när man har på sig💓💓
Odd molly blus  - Otroligt vacker beige blus med ett väldigt vacker detaljerat blommig mönster i jordnära färger. Från märket Odd Molly.  Storlek 4 som enligt deras storleksguide motsvarar en XL. Men den är liten i storlek. Kanske mer en M/L. Mycket fint skick, jag hittar inga synliga anmärkningar eller defekter.
Odd Molly blus - Säljer en snygg Odd Molly blus, med fina detaljer!!! Är i gott skick!!
Odd Molly blus - Såå söt Odd Molly Blus!! Tyvärr för liten för mig
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Ljusrosa blus Gina  - Prislapp på bara testat.. så helt nytt skick! köparen står för frakten 💕💕
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Vit broderad blus med spetsdetaljer - Så söt blus från ginatricot med broderade blommor och spetskantad v-ringning. Blusen är slutsåld och i storlek xs. Heter balloon sleeve blouse. Helt ny med prislappen kvar. Hör av er vid frågor 💞
Svart blus  - Svart by Melina liknande blus
Rosa Zara topp - Använd 1 gång, säljer pga använder inte, köp via Instabox, inga hål eller fläckar
Vit blus med v-ringning och struktur - Snygg vit blus med djup v-ringning och markerad midja. Blusen har trekvartsärmar och ett strukturerat, lätt transparent tyg med diskret rutmönster. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.