Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Kort omlottklänning med krage
Kort omlottklänning med krage - 89 Kort omlottklänning med krage - 90 Kort omlottklänning med krage - 91

Kort omlottklänning med krage

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Brun

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek S men skulle kunna passa XS också. Brunfärgad. Jag tycker den är mer som en tunika/blus. Köpt från H&M. ”(StorlekM) Baksida Längd: 85,7cm. (Storlek M) Ärm Läng: 64,2cm”

Julia Svensson
Julia Svensson
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Färgglad omlottklänning med fjädermönster - Säljer en kort omlottklänning mer som linne  från H&M med tropiskt fjädermönster i brunt, gult och orange. Klänningen har v-ringning och resår i midjan för en bekväm passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Svart omlottklänning med puffärm - Svart kort omlottklänning från H&M med puffiga korta ärmar och knytband i midjan. Klänningen har en v-ringad hals och en flowy kjol. Den är oanvänd , om du vill se hur den ser ut på mig skriv till mig💕
Svart spetstopp med krage - Använd fåtal gånger. Bra skick
Kofta med krage  - Söt kofta med krage från hm. I nyskick.
Leopardmönstrad omlottklänning Object - Snygg leopardmönstrad omlottklänning från Object i storlek 38. Klänningen har långa ärmar, knyt i sidan och v-ringad hals. Materialet är mjukt och följsamt, perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster.
Mörkblå tröja med blommig krage - Mörkblå tröja med blommig krage och tyg i nederkant
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️
Ljusrosa volangblus från Nelly - Supersöt ljusrosa blus från Nelly med djup V-ringning och stora volanger längs axlar och bröst. Tillverkad i ett tunt, transparent tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Beige volangblus - Säljer en så fin beige blus i storlek S. Lånad första bild men ser exakt ut så på💗