Alla kategorier / Mode / Kläder / Blusar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - Säljer min superfina blus från veromoda i xs då den inte används💗
Söt blus - Supersöt blus från Sisters point, köpt för flera år sedan men i bra skick.
Blus - Jätte fint skick använd få gånger
söt blus - aldrig använd, supersöt blus, vintage
Blus - Så snygg!
Snygg Blus - Snygg blus från Cream! Passar xs-s
Blus
Blus - 89 Blus - 90 Blus - 91

Blus

Storlek: Se beskrivning
Kategori: Blusar

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin vringad mörkblå blus med volanger framtill. Superfint skick. Finns ingen direkt stl men funkar för allt mellan xs och l skulle jag säga. Hör av dig om frågor och funderingar!

Margit
Margit
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blå stickad tröja - Fin stickad tröja som inte kommer till användning. Nopprig men går bort med noppermaskin. Säljer för att den är lite stor.
Lee jeansskor  - Intressekoll på mina jättefina lee skor i jeansmaterial i fint skick!
Trekvartsärmas tröja - Jättefin mörkblå trekvartsärmad tröja. Fint skick och knappt använd. Hör av dig om frågor och funderingar!
Stickad tröja  - Stickad halv polo i rosa. Använd men okej skick.
Svart blus - Jättefin oanvänd svart bild som är v-ringad. Skriv om du är intresserad av mer information!💗
Lee denim slip-on sneakers - Säljer ett par coola slip-on sneakers från Lee i mörkblå denim. Skorna har en vit platt sula och ett Lee-märke på hälen. Perfekt för dig som gillar streetstyle och unik look.
Jeans - Snygga mörkblå jeans från IVY i bootcut-modell. Klassisk femficksdesign med orangea sömmar och normal passform. Jeansen är tillverkade i jeansmaterial och har en stilren look som passar perfekt till sneakers eller boots.
Kostymbyxor  - Jättesnygga bruna kostymbyxor med diskret randigt mönster och bootcutmodel. Byxorna har låg midja och klassisk dragkedja fram. Det är exakt samma byxor som på bilden och de är använda ett par enstaka gånger så nyskick!
Vintage jeans - Ett par sjukt snygga vintage jeans med en svart/mörkblå färg. Passformen är rak men också lite smått bootcut och en mellanlåg midja. De sitter väldigt snyggt över rumpan och har totalt 5 fickor. Storlek 30, 32
Svart pufferjacka från G-Star RAW - Snygg svart pufferjacka från G-Star RAW med krage, huva och flera fickor framtill. Jackan har bruna detaljer med logga på bröstet och ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en modern, sportig look. Köpt för över 1000-lappen och är i ett fräscht skick. Priset kan diskuteras!
Liknande annonser
Visa alla