Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Rodebjer blus med utsvängda armar
Rodebjer blus med utsvängda armar - 89

Rodebjer blus med utsvängda armar

Storlek: S
Kategori: Blusar
Märke: Rodebjer
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rodebjer blus använd fåtal gånger. Utsvängda armar

Granathen
Granathen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå blus från Rodebjer - Snygg blå blus från Rodebjer i ett mjukt och glansigt material. Blusen har en rund hals och korta ärmar. Inköpspris ca 2500-3000 kr.
Färgstark Rodebjer blus XS - Säljer en Rodebjer blus i storlek XS med ett coolt abstrakt mönster i blått, rött, gult, vitt och svart. Blusen har lång ärm. Den har en loose passform och är perfekt för dig som gillar statement-plagg med mycket färg.
Rodebjer blus - Säljer den här blusen som endast är använd vid två tillfällen därav väljer jag att sälja :)  Blusen knyter man själv i midjan, så unik och fin!
Röd blommig blus från Rodebjer - Säljer Rodebjers klassiska top Cadea med mörkblått blommönster i 100% viskos. Storlek S. Skick - inget att anmärka på. 600kr. Modellen har rund hals, halvlånga vida ärmar och knapp i nacken. Tillverkad i mjuk viskos som ger ett snyggt fall. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och unik topp.
Blus från Rodebjer - Vit blus från Rodebjer. Knappt använd så i jättebra skick!  Nypris ca 1300kr
Rodebjer Blus - Super söt blus/topp från Rodebjer. Fint skick behöver strykas för finast resultat
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.