Alla kategorier > Blusar
Satin topp
Satin topp - 89 Satin topp - 90 Satin topp - 91

Satin topp

Storlek: S/M
Kategori: Blusar
Märke: VERO MODA
Färg: Svart

250 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Svart urringad topp med spets nertill Knappt använd och säljer på grund av att ja inte har haft tillfällen att använda den. I bra skick

Tlarsson
Tlarsson
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Satin topp - Söt topp, passar till både vardags och fest beroende på tillfälle🥰 storlek 38!
satin topp - säljer denna fina satin topp från gina 14+, använd en gång och inga defekter❤️
Satin topp - Så så fin topp från Nelly, endast använd 1 gång! Nypris: 499
Satin topp - Långärmad omlott-topp. Glansigt tunt material. Från Nelly. Peplum-topp  Jättefint skick!
Topp i satin - Fin topp i satin från Zara. Näst intill oanvänd så skicket är mycket bra.
Svart satin topp från SHEIN - En svart, slät och glansig topp från shein, den är rak i halsen och jag säljer den pga att den inte kommer till någon användning. Använd en gång.
Svart satin topp från Zara - Supersnygg svart topp från Zara!! 💕💕💕
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus/skjorta med 3/4-ärm och v-ringning - Stilren vit blus i luftig bomull med v-ringning och knäppning framtill. Blusen har 3/4-ärmar med lätt puff och avslappnad passform. Perfekt för en trendig och enkel look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Svart omlottväst med djup urringning - Snygg svart omlottväst med djup v-ringning och draperad front. Västen har en modern och stilren look, perfekt att styla över en spets-bh för en trendig outfit. Materialet ser ut att vara mjukt och följsamt syntet.