Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Tröja med rosor
Tröja med rosor  - 89 Tröja med rosor  - 90

Tröja med rosor

Storlek: L
Kategori: Blusar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd endast testat och den är lite för stor köpt online från Kina, siden liknande tyg

Sibotysk97
Sibotysk97
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa blommig tröja  - Rosa blommig tröja från HM. Fina detaljer och volanger. Lång ärmad.
Randig tröja med rosor - Randig tröja med rosor på. Den är i ett fint skick, men är köpt i två storlekar större än vad jag brukar ha. Jag tror därför den hade suttit bättre på någon som har denna storlek i vanliga fall, om man inte också tycker om over-seize☺️
Rosa tröja - Helt oandvänd
Rosa tröja - Jättesöt rosa topp med spets💞ribbad och använd ett fåtal gånger☺️Från stradivarius💞
Snygg rosa tröja - Tröja är i S och den ska va lite kort vid armarna, inga dekter💞
Rosa tröja - Såå söt rosa tröja från Gina tricot💕 använd 3 gånger, så bra skick. Original pris: 300. Slutsåld!
Rosa tröja - En fin rosa t-shorts med volang längst ner, super fin på sommaren som inte är för tjock i materialet.😍
Rosa tröja  - Jätte fin rosa topp från Gina tricot, aldrig använd. Skriv för egna bilder 💓
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Mörkblå blus med broderi - Snygg mörkblå blus från Hollister, sälj då den inte används längre❤️är i storlek Xs men passar mer som S/M med en lite lösare passform
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Svart spetsblus med volanger - Trendig svart blus i spets från By Malina med flera lager volanger och transparenta detaljer. Blusen har korta ärmar och hög hals, perfekt för dig som gillar en romantisk och edgy stil. Materialet är tunn spets som ger en luftig känsla.
Beige blus med spetsdetaljer - Luftig beige blus med v-ringning och breda korta ärmar. Blusen har dekorativa spetsdetaljer längs halsringningen och ärmarna samt veckad design framtill. Tillverkad i ett lätt, vävt material som ger en avslappnad och trendig look.
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Ljusrosa volangblus YAS - Supersöt ljusrosa blus med v-ringning både fram och bak. Nypris 800, helt ny med prislapp kvar, storlek 36💓
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰