Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Blus
Blus  - 89 Blus  - 90

Blus

Storlek: 2XL
Kategori: Blusar
Färg: Blå

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd. Ljus blå. Dubbelt tunnt tyg. Det övre är prickigt. Vid modell. Volang vid axeln.

Caroline Deiving
Caroline Deiving
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blus - Blå blus från H&m i storlek 34
Blus - Säljer denna fina blus då den inte kommer till användning. Det finns ingen lapp i den så vet inte vart den är ifrån men den är i fint skick.
blus - Fin blus från H&M i storlek XS❤️ Inga defekter
Blus  - Jätte snygg blå vit randig blus med mörka broderier från Zara, endast andvänd 1 gång och är helt slutsåld! (Orginalpris 379kr) köp gärna med ”Köp nu”🩷🩷
Blus - Säljer denne supersöta blus som är helt oanvänd🥰Är i storlek Xxs/Xs men passar definitivt S också. Skriv privat för fler bilder (priset kan diskuteras)❤️‍🔥
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit prickig blus med smock - Supersöt vit blus med mörkbruna prickar och smockad midja som ger en snygg siluett. Blusen har långärmade ärmar med lätt utsvängda muddar och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och klassiskt mönster.
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Gina blus - Säljer denna slutsålda gina blus i storlek S💕 ej använd
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Prickig topp - Fin och söt prickig top/blus. Passar perfekt till sommaren eller fester🤍🤍köpt från plick för 500kr, vet inte vilket märke! Passade inte mig ❣️