Alla kategorier > Blusar
Tröja
Tröja  - 89 Tröja  - 90 Tröja  - 91 Tröja  - 92 Tröja  - 93

Tröja

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Beige

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte gullig tröja/blus som jag säljer för att den inte kommer till användningen. Perfekt nu till sommaren! 💖

Isabella Palmquist
Isabella Palmquist
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja  - Tröja från hm storlek S
Söt leopard tröja  - Jag har använt den några gånger men den har inga tecken på användning/slitage eller liknande! 🥰 köpte för något med 300kr och säljer för 105kr!
Beige tröja  - Beige tröja från hm i storlek xs passar även S
Tröja - Supersnygga tröja/kofta med snygga diamantdetaljer. Storlek XS men passar för S också.
Tröja - En snygg tröja som inte kommit till användning. Det är storlek M men är för både S och M
Tröja  - Varm och kall tröja passar alla värde
tröja - dragkedja uppe och nere så du kan välja hur öppet du vill ha den!
Tröja - Använt den två gånger. Är i jättebra skick. Pris kan diskuteras
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Fin polka dot blus  - Perfekt till lite festligare tillfällen med går också att klä ner och ha till vardags.
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.