Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Sommartopp
Sommartopp - 0 Sommartopp - 1

Sommartopp

Storlek: XS
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Vit topp från h&m som är använd 1 gång.

Leah Bohlin
Leah Bohlin
(39)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommar topp - Fin ribbad sommartopp med volang, köpt på hm och aldrig använd💗
Sommartopp - Jättefin volangtröja som är i bra skick💕💕
Vit sommartopp  - Vit sommartopp från hm💗
Sommartopp  - En fin sommartopp från Bershka som används max 3 gånger.
Sommartopp - En jättefin, knappt använd vit topp från asos.
Prickig sommartopp - Superfin prickig sommartopp från HM. Är i superbra skick och materialet är superfint. Modellen är 174 och har oftast XS-S. Passar flera storlekar då den har ett töjbart parti i bak🩵🩵
Sommartopp  - Supersöt vit sommartopp med puffärmar från bikbok!💗💗
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit prickig blus med smock - Supersöt vit blus med mörkbruna prickar och smockad midja som ger en snygg siluett. Blusen har långärmade ärmar med lätt utsvängda muddar och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och klassiskt mönster.
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Vit prickig blus  - Snygg vit blus med svarta prickar och smockad midja som ger en figurnära siluett. Blusen har långa ärmar och en lätt volang nedtill. Perfekt för dig som gillar trendiga och feminina detaljer. Ny utan prislapp!
Blus - Super fin blus från byic, använd en gång🩷
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Blommig volangblus från Zara  - Superfin blus i ett rosa/lila/grönt blommigt mönster med volangdetaljer och knyt framtill. . Blusen har långa och vida ärmar och ett luftigt tunt, lätt transparent tyg, perfekt för sommaren.