Alla kategorier > Blusar
Röd blommig blus
Röd blommig blus  - 89

Röd blommig blus

Storlek: 38
Kategori: Blusar
Märke: H&M
Färg: Röd

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin röd blommig blus från H&m. Fint skick.

JULIAS
JULIAS
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Röd blommig blus - Röd blommig kort blus med knyte och lång ärm. Fin tröja nu inför sommaren. Den är använd ett fåtal gånger och nu har den inte kommit till användning på länge, just därför jag säljer den. Skriv för mer info och bilder❤🌹
Röd blommig blus med snörning - Säljer en röd blommig blus med vita blommor och gröna blad. Blusen har v-ringning med snygg snörningsdetalj framtill, volang vid midjan och långa ärmar med smock och volang vid ärmslut. Materialet känns lätt och flowy, perfekt för vår och sommar.
Röd blommig blus - Denna jätte fina blommiga blusen säljer jag nu! Den har tyvärr inte kommit till så mkt användning av mig:/ blusen är från hm i storlek 46, dock så är den väldigt liten i storleken och passar mig perfekt som vanligtvist har storlek 36!!!! ❤️
Blommig blus - Den här röda blusen är ifrån HM i storlek 38, säljer denna för 50kr!
Röd blommig blus - En blommig meshtröja från Fashion Nova. Använd ett fåtal gånger, bra skick! Köparen står för frakten:)
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Brun omlottblus från Zara - Snygg brun omlottblus i plisserat tyg från  Zara. Blusen har djup v-ringning, resår i midjan och vida korta ärmar. Använd 2 gånger !!🩷🍒
Volang topp - Säljer dessa super gulliga toppen från Gina🫰🏼🫰🏼
Mörkblå prickig blus med volang - Söt mörkblå blus med vita prickar och volangdetaljer längs V-ringningen. Blusen har korta ärmar i transparent material och smock i midjan för en snygg passform. Perfekt till jeans eller kjol för en trendig look.
intimissimi tröja - jättefin kashmir långärmad tröja från intimissimi med spetsdetaljer. säljer då den inte kommer till användning💗kontakta mig för fler bilder eller andra frågor!
Fin polka dot blus  - Perfekt till lite festligare tillfällen med går också att klä ner och ha till vardags.
Omlottblus Missay - Stilren svart omlottblus från Missay med knytband i midjan och v-ringad hals. Blusen har långa ärmar och lätt utsvängd nederkant för en feminin siluett. Perfekt att matcha med både jeans och kjol.