Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Spetstopp
Spetstopp - 89 Spetstopp - 90

Spetstopp

Storlek: S
Kategori: Blusar
Färg: Svart

330 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin spets/festtopp som aldrig använts (nyskick) prislappen är kvar. Nypris är 900kr men säljer för 599kr. Pris kan diskuteras vid snabb affär. Kontakta mig för fler frågor💘

tindra💘🫶😂
tindra💘🫶😂
(28)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Spetstopp - Supersnygg svart topp! 💞💞
Spetstopp - Säljer min svarta spetstopp som aldrig har kommit till användning💞
Spetstopp - Spetstopp från design by sí. Endast använd ett fåtal gånger så i toppen skick! Säljer eftersom den inte kommer till användning ❤️
Zara spetstopp - Superfin spetsblus från zara, inte alls genomskinlig☺️Superfint skick och helt slutsåld
Spetstopp - Jättefin långärmad spetstopp från hm. Storlek s men fungerar även för xs, lite använd men inga skador på toppen☺️
spetstopp - fin spetstopp med öppning vid armen🖤
Spetstopp - Säljer denna topp i spets. Kontakta vid frågor eller intresse❣️
Spets topp  - Spets topp/blus
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Satin topp - Snygg satin topp från zara. Prislapp kvar. Slutsåld överallt hög efterfrågan!!
Blus från Brandy Melville - Jättefin trendig blus från Brandy Melville!!!👏👏💓💓💓💓
Vit blus med blått mönster - Snygg vit blus med blått etno-inspirerat mönster längs v-ringningen och ärmsluten. Blusen har en lös passform och trekvartsärmar. Perfekt att styla med jeans för en avslappnad look.
Trendig Zara blus🩷 - Säljer denna populära Zara blusen som inte säljs längre. Säljer pågrund av att den inte kommer till användning. Den är i storlek M, passar mig som är cirka 169. Den är ungefär aldrig använd så den är i jättefint skick🩷
Vit topp/blus - Säljer en vit omlottblus med djup v-ringning och långa ärmar. Blusen har ett knytband i midjan som ger en snygg siluett och lätt volang nedtill.
Vit volangblus med knytning - Säljer en vit blus med volanger och broderade blommor. Blusen har v-ringning med knytband och trekvartsärmar med resår vid ärmslut. Den är helt oanvänd. Materialet känns lätt och luftigt.❤️
Söt vit omlott topp - & other stories omlott topp
Mörkblå blus med knappdetaljer - Mörkblå blus från H&M med korta puffärmar, v-ringning och dekorativa knappar framtill. Bröstficka med knapp och lätt strukturerat tyg ger en snygg och avslappnad look. Perfekt till jeans eller kjol.