Alla kategorier > Mode > Kläder > Blusar
Vila topp
Vila topp - 89

Vila topp

Storlek: 40
Kategori: Blusar
Märke: Vila
Färg: Svart

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Helt slutsåld! Strl 40 MEN jag har s och den sitter jättebra!!🤍 500 kr

Sellout
Sellout
(38)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp från vila  - Säljer denna jätte fina festtop från vila, då den inte kommer till användning längre. Den är i nyskick och bara använd en gång!! nypris är 390kr 💗💗
Vila topp - Topp från vila. Aldrig använd. Nypris 430 säljer för 200. Pris går att diskutera
vila blus/topp - söt topp/blus från vila. använt en gång.
Vila spets topp - Fin blus, nästan aldrig använd skriv för egna bilder
Randig topp från VILA - Säljer en randig topp från VILA i svart och vit. Säljer pga att den inte kommer till användning längre. Jätte bra skick stl XS. Hör av er vid frågor 💕💕
Vila t-shirt - Väldigt bra sick
Andra annonser från Blusar
Visa alla
Vit blus med puffärm från Nelly - Söt vit blus från Nelly med puffiga korta ärmar och dekorativa knappar framtill. Blusen har en lätt rynkad struktur, rundad urringning och spetsdetaljer längs kanterna. Perfekt för en trendig och feminin look.
Vit broderad blus med lång ärm - Vit blus med broderade blommor och hålmönster, markerad midja och lätt utsvängd nederdel. Blusen har lång ärm och knäppning framtill. Materialet ser ut att vara bomull eller liknande, vilket gör den luftig och bekväm. Perfekt för en fräsch och trendig stil.
Balloon sleeve blouse Gina Tricot - Säljer denna supertrendiga blus från Gina tricot ballon sleeve blouse. Vit. För att den är för liten tyvärr! Om någon har en M hade jag gärna kunnat byta också!! 🤩nytt med prislappen kvar
Supertrendig mörkgrön blus från Vero Moda – Helt ny med prislapp, storlek 38 - Trendig mörkgrön blus från Zara med v-ringning, dekorativa knappar framtill och spetsdetaljer längs sömmarna. Blusen har långärmade ballongärmar och är tillverkad i ett tunt, luftigt tyg som ger en avslappnad men chic look.
Svart omlottblus  - Trendig svart omlottblus med djup V-ringning och volang nertill. Blusen har långa puffiga ärmar med resår vid handlederna och knytdetalj i midjan. Tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en snygg passform.
Vit blus - Söt vit blus från Odd Molly. Bra skick, storlek S
Kofta från Gina!  - Använd få gånger. Prislappen är kvar. Det finns några få fläckar men dem går säkert bort i tvätten då jag inte har tvättat den innan. Den är i S. 🥰🥰
Rosa broderad blus från Gina tricot - För liten för mig